Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos choras pažado nepamiršo

Dangiškasis Deivio choras šeštadienį koncertavo „Klaipėdos lakštutės“ bendruomenei.
A.Kripaitės nuotr. / Dangiškasis Deivio choras šeštadienį koncertavo „Klaipėdos lakštutės“ bendruomenei.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdą kelis mėnesius televizijos projekte garsinęs dainininko Deivio choras grįžta į uostamiestį tesėti duoto pažado – padėti neįgaliųjų centrui „Klaipėdos lakštutė“.

Choras, televizijoje kovojęs dėl svarios piniginės paramos neįgaliesiems, turėjo nusileisti stipresniems priešininkams. „Šią nesėkmę bus galima ištaisyti šeštadienį Koncertų salėje, kur visos surinktos lėšos bus skirstos „Klaipėdos lakštutės“ centrui“, – sakė uostamiesčio meras Rimantas Taraškevičius, pats dalyvavęs choristų pasirodymuose.

Sekmadienį dangiškojo Klaipėdos choro dainininkai lankėsi pas „Klaipėdos lakštutės“ centro neįgaliuosius. Pergalės atveju visi choro laimėti pinigai būtų padėję neįgaliesiems įsigyti muzikos instrumentų ir įsilieti į nacionalinį spalvų orkestrą.

Anot centro direktorės Danutės Daukantienės, televizijos laidos buvo peržiūrimos po kelis kartus. „Mes jau esame apdovanoti, kad šis choras mus išsirinko. Vykome į filmavimą, visą dieną praleidome Vilniuje. Tai mums buvo didžiausia dovana. Atsirado didžiulis noras muzikuoti“, – sakė ji.

Neįgaliesiems – didžiulė motyvacija

Per visą tą laiką, kol choristai kovėsi už savo miestą, „Klaipėdos lakštutė“ įsiliejo į nacionalinį orkestrą. Planuojama, kad neįgalieji, kartu su kitų miestų orkestrantais, per "Jūros šventę" galės surengti koncertą visam miestui. Nacionalinis spalvų orkestras bent keturis kartus per metus susirenka į repeticijas. Anot D.Daukantienės, bet kuriam neįgaliajam šis orkestras teikia didžiulę motyvaciją.

Neįgaliųjų dienos centras „Klaipėdos lakštutė“, gyvuojantis jau dešimt metų, vienija apie pusšimtį fizinę ir psichinę negalią turinčių Klaipėdos regiono gyventojų.

„Kaip bebūtų gaila – neatsiimu savo žodžių – konkurse viską darėme iš visos širdies“, – sakė Klaipėdos choro admirolas Deivis.

Labdaros koncertas vyks šeštadienį, 18 val., Koncertų salėje. Kartu su Dangiškuoju choru pasirodys ir „Klaipėdos lakštutės“ muzikantai. Visos surinktos lėšos bus skirtos neįgaliųjų centrui.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min