Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos darželiams leista pradėti šildytis

Klaipėdos darželiams leista pradėti šildytis.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos darželiams leista pradėti šildytis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė pasirašė įsakymą, kuriuo ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai įgaliojami savarankiškai įjungti šildymą pagal poreikį.

Dėl šildymo sezono pradžios gyventojams administracijoje bus svarstoma pirmadienį. Meteorologai nuolat stebi oro temperatūros svyravimus ir pastebi, jog ji yra arti kritinės ribos, kuomet šildymo  sezonas turėtų būti pradėtas, tačiau jos nesiekia.

Savivaldybės administracija gauna  pavienių gyventojų prašymus pradėti šildymo sezoną. Uostamiesčio gydymo įstaigos jų  vadovų sprendimu gali pradėti šildytis savarankiškai, o daugiabučių namų gyventojams  šildymas įjungiamas tuomet, kai už jo pradžią pasisako daugiau kaip 50 procentų gyventojų.

Butų savininkai, nusprendę pradėti šildymo sezoną anksčiau, negu jis oficialiai paskelbtas, gali susidurti su kompensavimo už šildymą problema. Kompensacijos už šildymą nemokamos tol, kol savivaldybės administracijos direktorius  savo įsakymu nepaskelbia sezono pradžios.

„Klaipėdos energija“ neturi duomenų, ar jau pradėjo šildytis kuris nors daugiabutis, tačiau skelbiama, kad šilumos sąnaudos padidėjusios maždaug 25 proc.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min