Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 13d. 09:39

Klaipėdos finansai: atsipalaiduoti nevalia

Anot A.Špučienės, atsipalaiduoti Klaipėdai - dar ne laikas.
A.Kripaitės/15min.lt nuotr. / Anot A.Špučienės, atsipalaiduoti Klaipėdai - dar ne laikas.
Praėjusią savaitę patvirtinus šalies biudžetą, paaiškėjo, kokie metai laukia uostamiesčio: Finansų ministerija numatė, kad Klaipėda turės surinkti 30 mln. Lt daugiau nei buvo numatyta šiais metais.

Apie 14 mln. Lt turės būti grąžinta į šalies iždą. Finansų ministerijos skaičiavimais, kitąmet į Klaipėdos biudžetą turėtų būti surinkta apie 372 mn. Lt. – šių metų pradinis biudžetas buvo 341 mln., vėliau jis buvo patikslintas ir siekė 359 mln. Lt.

Klaipėda, kaip ir Palanga, Panevėžys bei Kaunas, dalį lėšų turės grąžinti į šalies biudžetą. Visos šios keturios savivaldybės biudžetą turėtų papildyti 30 mln. Lt. Vien Klaipėdos dalis sieks 14 mln.
Anot uostamiesčio savivaldybės Finansų ir turto departamento direktorės Aldonos Špučienės, užsibrėžtas planas – sudėtingas. „Vien gyventojų pajamų mokesčio turi būti surinkta 255 mln., kai šiais metais šis planas siekė 216 mln. Tai reiškia, kad Klaipėdoje ekonomika turi tiek atsigauti, kad atsiras arba daug naujų darbo vietų, arba pakils atlyginimai“, – teigė A.Špučienė.

Paklausta, kaip kitąmet gyvens klaipėdiečiai, A.Špučienė pacitavo kitų metų šalies biudžeto preambulėje suformuotą teiginį, jog ekonominė būklė išliks itin sunki ir kitais metais, ir nėra pagrindo konstatuoti, kad būtų numatoma gauti ar sukaupti lėšų, reikalingų nesumažintiems atlyginimams ar pensijoms mokėti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 Finansai Biudžetas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min