Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Klaipėdos galerijoje“ – dailės studijos

 Festivalis „Summer Breath“, jungiantis įvairias meno šakas, prasidės ketvirtadienį, Teatro aikštėje.
A.Kripaitės nuotr. / Klaipėdoje vėl atgims dailės studijos suaugusiesiems.
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 5 dieną mokslo metus vėl pradės „Klaipėdos galerijoje“ įsikūrusi Dailės studija suaugusiems.

2008 metais, spalį, kūrybine aura apgaubtose „Klaipėdos galerijos“ patalpose, susibūrė daile besidominčių ir norinčių kurti žmonių būrelis. Pirmieji potėpiai, štrichai, pažintis su tapybos, piešimo technika, laisvėjanti ranka, atverianti kelius vis platesnei minčiai – tokia buvo nedrąsi studijų pradžia. Globojami patyrusio dėstytojo prof. Sauliaus Bertulio „Klaipėdos galerijos“ Dailės studijos suaugusiems moksleiviai žingsnis po žingsnio yrėsi į priekį.

Daugelis pirmųjų mokinių ir šiandien mokosi dailės, tobulina savo žinias. Anot jų, Dailės studija suaugusiems virto savotišku bendro pomėgio vienijamų žmonių, kurie turi savo tradicijas, rengia parodas, plenerus, lanko profesionalių dailininkų vernisažus, klubu.

Dailės studijos mokiniai džiaugiasi – pažanga akivaizdi, o ir šalta tamsi žiema geroje kompanijoje, kūrybiškoje atmosferoje ir trumpesnė, ir jaukesnė. Jau ne vienus metus žmones vienijusi kūrybos ir šviesios bičiulystės dvasia, užtikrintai lavėjantys kūrybiniai įgūdžiai atliko savo darbą – beveik visi ankstesnių metų moksleiviai ir šiemet susirinks tęsti studijų bei pamatyti kaip kūnu virsta jų dėstytojo Sauliaus Bertulio žodžiai: „Ateityje mes sukursim ir brandesnių, ir didesnių kūrinių“.

Pradėdami veiklą Dailės studijos suaugusiems įkūrėjai deklaravo: studijos tikslas – padėti žmonėms atrasti naujų saviraiškos formų – per meną ir mene. „Klaipėdos galerijos“ direktorės Violetos Jusionienės ir prof. Sauliaus Bertulio idėja įgavo pagreitį – šiemet renkama nauja grupė, kuri eis savo pirmtakų pėdomis ir atradinės savas, dar neatrastas kūrybines žemes.

Smalsūs, kūrybingi, ieškantys naujų saviraiškos formų žmonės laukiami „Klaipėdos galerijoje“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min