Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos gatvėmis keliauja „vilties“ vežimas

Dalį kelio vežimą tempė ir sunkiaatlečiai Ramūnas Vyšniauskas ir Aurimas Didžbalis.
Dalį kelio vežimą tempė ir sunkiaatlečiai Ramūnas Vyšniauskas ir Aurimas Didžbalis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdoje penktadienį rieda brolių pranciškonų tempiamas simbolinis „vilties plytų“ vežimas, kviečiantis paremti statomą Onkologijos centrą ir dalyvauti kitą sekmadienį vyksiančiame „Vilties bėgime“.

Vežimas, prikrautas popierinių „Vilties bėgimo“ plytų, 12 val. pajudėjo nuo prekybos centro BIG.
Vežimas išlydėtas teatralizuota akcija ir specialiai šiai akcijai sukurta Lino Švirino daina „Trauk, broluži, trauk!“. 

Vežimas dar sustojo prie prekybos centro „Akropolis“, Muzikinio teatro. Atgimimo aikštėje vežimą iš vienuolių perėmė sunkiaatlečiai Ramūnas Vyšniauskas ir Aurimas Didžbalis bei vicemeras Vytautas Čepas. Nutempę simbolinę atkarpą jie vežimą vėl grąžino vienuoliams.

Iš Atgimimo aikštės vežimas iškeliavo i Onkologijos centro statybvietę.

Akcijos metu taip pat galima įsigyti simbolines gerumo plytas.

Šiemet „Vilties bėgimas“ įvyks grgužės 22 d. Jau yra užsiregistravę maždaug 800 bėgikų. Viliamasi, kad paskutinę savaitę registracija suaktyvės ir bėgikų bus daugiau nei praėjusiais metais – 5 tūkst.
„Vilties bėgimas“ - simbolinė paramos akcija, vykstanti jau ketvirtus metus. Visos per akciją surinktos lėšos skiriamos Onkologijos centro statybai. Jau yra pastatyta koplyčia, kur bus kviečiami melstis net tik ligoniai, bet ir jų artimieji. Birželį ketinama pradėti ir paties onkologijos centro statybas.

Sekmadienį, gegužės 15 d., Koncertų salėje vyks koncertas „Vivaldi in Rock“. Šis koncertas – tai vieno profesionaliausių Lietuvos gitaristų Tomo Varnagirio sumanyta Antonijaus Vivaldžio kūrinio „Metų laikai“ roko interpretacija, atliekama elektrinėmis, akustinėmis gitaromis ir mušamaisiais instrumentais. T.Varnagiris siekia maksimaliai išsaugoti „Metų laikų“ autentiškumą ir suteikti jam dar daugiau ekspresyvumo bei šiuolaikinio roko skambesio.

50 Lt kainuojančius bilietus į koncertą  galima įsigyti I.Simonaitytės biliotekoje. Surinktos lėšos bus skirtos centro statyboms.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min