Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos jaunimas siūlo keisti savivaldybės tinklalapį

Klaipėdos meras R.Taraškevičius.
Egidijaus Jankausko nuotr. / Klaipėdos jaunimas raštą įteikė merui R.Taraškevičiui.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ uostamiesčio merui Rimantui Taraškevičiui įteikė raštišką siūlymą, pagalvoti, ar savivaldybės tinklapis tikrai yra reprezentatyvus.

Jaunuolių manymu, panašių ar net mažesnių Latvijos miestų Ventspilio ir Liepojos internetiniai puslapiai miestus reprezentuoja daug geriau nei šiuo metu tai daro Klaipėdos tinklapis www.klaipeda.lt .

Kadangi tikrai gero internetinio puslapio sukūrimas ir administravimas kainuotų tikrai nemažus pinigus, o šiuo metu visą pasaulį krečia krizė, savo siūlyme Klaipėdos „Apskritasis stalas“ taip pat pateikia ir būdų, kaip būtų galima išsiversti net ir šiuo sunkiu laikotarpiu.

Jaunuoliai, suprasdami, jog interneto puslapio kūrimas yra viešas procesas, siūlo merui skelbiant konkursą dėl internetinio tinklapio sukūrimo, pateikti papildomas sąlygas puslapių kūrimo bendrovėms.

Jų manymu, bendrovės būtų suinteresuotos sukurti gerą miesto tinklapį minimaliausiomis išlaidomis mainais už galimybę pateikti savo rekvizitus naujajame puslapyje.

Taip pat Klaipėdos jaunimas yra įsitikinęs, jog didžiosios uostamiesčio bendrovės ir verslininkai bus suinteresuoti paremti puslapio sukūrimą, kadangi būtent jie internetiniame puslapyje galės ir skelbtis pasauliui, jog veikia, kuria ir dirba būtent Klaipėdoje. Anot „Apskritojo stalo“, tai galėtų pritraukti ir potencialių investuotojų, kurie investavimo galimybių ieško internete.

„Suprantama, jog internetinis puslapis nebus skirtas tik miesto įmonių ir verslininkų savireklamai. Įsivaizduojame, jog geras ir reprezentatyvus tinklapis turėtų atspindėti tą tikrąją, dabar taip dažnai eskaluojamą laisvą, jaunatvišką, jūrinę Klaipėdos dvasią. Dirbdami kartu su miesto Savivaldybe galėtume sukurti tinklapį, kuris ne tik galėtų pritraukti turistų, investuotojų, bet ir suteiktų galimybe patiems klaipėdiečiams didžiuotis savo miestu. Esame visiškai pasiruošę padėti merui.“, - sakė Klaipėdos „Apskritojo stalo“ pirmininkas Michailas Denisenko.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min