Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos jaunimo organizacijoms trūksta bendradarbiavimo

Klaipėdos jaunimas rinkosi naujus vadovus.
I.Malakauskaitės nuotr. / Klaipėdos jaunimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Visą balandžio mėnesį Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ (KLAS) siekdama sužinoti organizacijų interesus ir poreikius rengė jaunimo organizacijų apklausą.

Apklausos metu organizacijos turėjo galimybę pasakyti kuriose srityse jaučiasi stipriausios, o kuriose – silpniausios. KLAS domėjosi, kokios priemonės gali padėti išspręsti susidariusią situaciją bei ar pakanka esamos informacijos apie kitas jaunimo nevyriausybines organizacijas. Taip pat domėjosi, ar organizacijos bendrauja tarpusavyje bei ar planuoja savo veiklą ir peržiūri veiklos planus, strategijas.

Apklausos rezultatai parodė, jog jaunimo organizacijų varomoji jėga yra vadovas, kuris dažniausiai ir rūpinasi dokumentacijos tvarkymu, prioritetą teikdamas organizaciniam darbui.

Daugumos nuomone, stiprioji organizacijų pusė – renginių organizavimas. Silpnosios: projektų ruošimas ir bendradarbiavimas su kitomis organizacijomis.

Anot organizacijų, svarbiausi sprendimo būdai yra mokymai, aktyvesnis bendradarbiavimas su kitomis organizacijomis ir efektyvesnė informacijos sklaida.

Atlikus apklausą paaiškėjo, kad tik dalis organizacijų planuoja savo veiklą ir koreguoja esamus veiklos planus bei strategijas.

Dalyvavusių apklausoje organizacijų narių vidurkis siekė 23 narius.

KLAS pirmininkas Michailas Denisenko patikino, jog atsižvelgiant į apklausos rezultatus bus kuriamos naujos ir koreguojamos jau vykdomos veiklos.

Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“(KLAS) yra skėtinė jaunimo organizacija, įkurta 1998 m. KLAS misija – vienijant Klaipėdos jaunimo organizacijas ir joms atstovaujant skatinti ir siekti kokybiško jaunimo dalyvavimo visuomeniniame gyvenime. Šiuo metu asociacija vienija 28 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų.

Temos Stalas, Klaipėda
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min