Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 gruodžio 26d. 11:07 , Atnaujinta: 2020 gruodžio 26d. 20:00

COVID-19 išguldytus Klaipėdos atliekų vežėjus pavaduoja kolegos: dirbs iki vėlumos

Štai taip per Kalėdas atrodė klaipėdiečių kiemai.
S.Raudanskienės nuotr. / Atliekos

Iš Klaipėdos daugiabučių atliekas vežančios bendrovės „Ecoservice“ darbuotojų gretose įsisuko koronavirusas. Iš viso COVID-19 nustatytas vienuolikai darbuotojų, dėl to stringa atliekų vežimas. Išvežti atliekas padeda vežėjai iš visos Lietuvos. Kaip šeštadienio vakarą informavo bendrovės atstovai, vežėjai dirbs iki vėlyvo vakaro. Vežėjų darbą trikdo tai, kad kiemai prigrūsti automobilių.

Kaip antrąją Kalėdų dieną informavo Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, didžiausia problema kilo pietinėje miesto dalyje, kur kelias dienas nebuvo vežamos atliekos. „Ji kilo dėl COVID-19 infekcijos išplitimo tą paslaugą atliekančio vežėjo vairuotojų grupėje ir tai nulėmė tokios situacijos susidarymą“, – teigė meras.

Jis patikino dar šeštadienio rytą paskambinęs Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) vadovui ir pareikalavęs, kad nedelsiant būtų ieškoma kaip išvežti susikaupusias atliekas.

„Pagal paskutiniosios minutės informaciją, kurią gavau neseniai, mobilizuotos vežėjo įmonės pajėgos iš visos Lietuvos, taip pat pratęstas sąvartyno darbo laikas tam, kad visos surinktos atliekos būtų priimtos, tad bendrų pastangų dėka kilusi problema turi būti suvaldyta“, – aiškino meras.

15min duomenimis, susirgo 11 „Ecoservice“ darbuotojų.

Kaip informavo Klaipėdoje atliekų išvežimo paslaugą teikianti UAB „Ecoservice Klaipėda“, nuo gruodžio 20 dienos bendrovės padalinyje 11 darbuotojų užsikrėtė COVID-19 virusu. Dėl darbuotojų trūkumo šventiniu laikotarpiu nespėta pagal nustatytą grafiką surinkti ir išvežti atliekų.

„Bendrovė buvo numačiusi, kad Klaipėdoje per šventes dirbs daugiau darbuotojų, tačiau dėl nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių atsitiko priešingai. Šiuo metu esame sukvietę kolegas iš kitų regiono įmonių, stengiamės pasivyti įprastus grafikus. Atsiprašome klaipėdiečių už nepatogumus. Jei neiškils papildomų kliūčių, per artimiausias 2 dienas išvalysime miestą“, – sakė Saulius Budrevičius, UAB „Ecoservice Klaipėda“ direktorius.

Ecoservice Klaipėda“: atliekų surinkimas vyks ir vėlai vakare

Kaip informavo Klaipėdos miestą aptarnaujantis atliekų vežėjas UAB „Ecoservice Klaipėda“, situacija suvaldyta, didžioji miesto dalis jau sutvarkyta, kur buvo būtinybė, atliekos šeštadienį išvežtos po du kartus, tačiau į kai kuriuos kiemus specialiam transportui patekti nepavyko.

„Yra kiemų, kur mūsų mašinos negali patekti dėl gyventojų mašinomis užstatytų įvažiavimų. Kvietėmės į pagalbą policijos pareigūnus, bet ir jie ne visose situacijose galėjo padėti“, - sakė Saulius Budrevičius, UAB „Ecoservice Klaipėda“ direktorius.

Probleminės vietos yra Žardininkų, Vaidaugų gatvėse, Baltijos prospekte. Budelkiemio gatvėje esančius konteinerius vežėjams pavyko aptarnauti tik iš trečio karto. Kai kuriose vietose dėl užstatytų privažiavimų surinkėjams teko rankomis tempti konteinerius iki mašinų apie 300 metrų.

Pasak bendrovės administracijos, ir šiokiadieniais dažnai pasitaiko situacijų, kad mašinos negali privažiuoti prie konteinerių. O gyventojams sutinkant šventes namuose automobilių kiemuose dar padaugėjo, jie ne visuomet parkuojami pagal taisykles, ir tai ypatingai apsunkina specialiąsias paslaugas teikiančių tarnybų darbą.

Nežiūrint į sunkumus UAB „Ecoservice Klaipėda“ darbuotojai kiek įmanoma stengiasi, jog miestas būtų sutvarkytas kuo skubiau. Planuojama, kad dar šį vakarą visi darbai bus atlikti. Jeigu kuris nors kiemas liks neaptarnautas dėl užstatytų privažiavimų, švarinimo darbai bus nukelti į rytojų. Taip pat rytojui yra suplanuotos papildomos darbuotojų pajėgos, kurios padės palaikyti švarą mieste.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, dėl UAB „Ecoservice Klaipėda“ įvykusio masinio darbuotojų užsikrėtimo koronavirusu dvi dienas buvo sutrikęs bendrovės darbas ir dalyje Klaipėdos nukrypta nuo suplanuotų aptarnavimo grafikų. Šiuo metu uostamiestyje dirba į pagalbą iškviesti UAB „Ecoservice Klaipėda“ kolegos iš kitų įmonės regionų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

26:32
00:48
26:34

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min