Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos lėlių teatre – keturmečio darbai

Pijaus Jokūbaičio kūrinys
Pijaus Jokūbaičio kūrinys
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos lėlių teatre atidaroma keturmečio Pijaus Jokūbaičio paroda.

Kas seka Klaipėdos lėlių teatro veiklą, pastebi, kad Klaipėdos lėlių teatras nuolat siekia veiklos įvairovės: kuria ir rodo spektaklius, organizuoja edukacinius užsiėmimus vaikams ir lėlių teatro specifika besidomintiems praktikams, dalyvau meniniuose projektuose.

Neseniai po Klaipėods lėlių teatro stogu pradėtos organizuoti parodos. Savo tapybos darbus pristatė dailininkė Viktė Dambrauskaitė , buvo eksponuojamos tarptautinio projekto „Meno tiltas“ dalyvių gamintos lėlės.

Pijus Jokūbaitis su savo piešiniu.
Pijus Jokūbaitis su savo piešiniu.

Šeštadienį 12.50 val. po lėlių vaidinimo „Vištytė ir gaidelis“ Klaipėdos lėlių teatre atidaroma jaunojo dailininko Pijaus Jokūbaičio pirmoji personalinė darbų paroda. Beveik 5 metų dailininkas kaip ir visi vaikai mėgsta žaisti, bet labiausiai – piešti. Vos dviejų metukų Pijus pirmą kartą dalyvavo bendroje parodoje su kitais vaikais, o paroda Klaipėdos lėlių teatre jam jau yra septintoji.

Pijaus darbai kartu su Vėžaičių „Nomeros dailės klubu“ buvo eksponuojamos Gargžduose, Klaipėdoje „Žemaičių galerijoje“, „Prano Domšaičio galerijoje“.

Pijus piešdamas naudoja vien tik jam žinomą techniką – dirba akrilu, drobe, kartonu, žaidžia įvairiomis faktūromis, tapyba ant šilko. Berniuko darbai stebina orginalumu, koloritu, darbų išbaigtumu – dažnam suaugusiajam sunku patikėti, kad piešė dar penkerių metų nesulaukęs dailininkas.


 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min