Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos meras išvengė etikos sargų botago

Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius
Egidijaus Jankausko/15 min.lt nuotr. / Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius pirmadienį buvo iškviestas pasiaiškinti savivaldybės Etikos komisijai.

Jis buvo kaltinamas dėl Žuvivaisos ir žuvininkystės tyrimų centro Žuvininkystės tyrimų laboratorijos šmeižimo. Tokį skundą komisijai pateikė minėtos institucijos direktorius Šarūnas Toliušis.

Anot jo, spalį Klaipėdoje vykusiame išvažiuojamajame Vyriausybės posėdyje R.Taraškevičius visiems ministrams ir premjerui pareiškė, kad Žuvininkystės tyrimų laboratorija neteisėtai registruota ir turimi dokumentai perduoti prokuratūrai. Š.Toliušio teigimu, meras jį dar kartą savo antipatija laboratorijai pribloškė asmeniškai pareikšdamas, kad „laboratorijos pastatai ir baseinas įregistruoti tik dėl asmeninių pažinčių Klaipėdos registrų centre“.

Jo manymu, miesto galva nori atimti laboratorijos sklypo dalį ir perduoti jį Jūrų muziejui, kurio plėtra jau numatyta.

Savivaldybė ir Žuvininkystės tyrimų laboratorija bylinėjasi, ar jos pastatai ir baseinas yra teisiškai įregistruoti. Savivaldybės duomenimis, statiniai nėra teisiškai įregistruoti, nes neišliko jų dokumentų. Laboratorijos vadovybė su tuo nesutinka, nes pastatai ir baseinas pastatyti 1961 metais ir yra visi registracijos dokumentai.

Tuo tarpu meras R.Taraškevičius Etikos komisijai aiškino, kad tai buvo tik asmeniškas pokalbis per išvažiuojamojo Vyriausybės posėdžio pertrauką.

Uostamiesčio meras teigė žinąs, kad vieno laboratorijos vyriausiojo specialisto mama dirba Klaipėdos registrų centre. Tačiau apie tai, anot jo, kalbėjo neviešai.

Po ilgų diskusijų Etikos komisijos nariai nusprendė, kad meras nepažeidė etikos normų, nes tai buvo asmeninis pokalbis. Tačiau jam rekomenduota kalbantis asmeniškai nevartoti lakių frazių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min