Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 7d. 10:56

Klaipėdos meras ragina melstis už Lietuvą

Vytautas Grubliauskas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Vytautas Grubliauskas

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas Vasario 16-ąją rengia bendrus maldos pusryčius visų mieste veikiančių religinių bendruomenių vadovams.

„Mes, naujoji miesto valdžia, jau pasiūlėme tikrai naują, mano tvirtu įsitikinimu, labai savitą ir prasmingą šventinį akcentą – visai miesto bendruomenei susirinkti į mūsų jau pasididžiavimu tapusią „Švyturio“ areną, tačiau visus vienijančio dvasingo, tikėjimo vertybėmis grįsto paminėjimo lyg ir pasigendame“, – išplatintame pranešime teigė meras V.Grubliauskas.

Todėl jis kviečia visų mieste veikiančių religinių bendruomenių bei pačių įvairiausių konfesijų dvasinius vadovus bei lyderius susivienyti ir bendroje maldoje už Lietuvą.

Mišios, kuriose bus meldžiamasi už Lietuvą, Klaipėdos religinėse bendruomenėse numatytos vasario 16-ąją, 10.30 val. Bus raginama melstis už Lietuvą, jos piliečius bei Valstybės vadovus.

„Esu giliai įsitikinęs, kad toks mano siūlymas bus vertinamas kaip geranoriškas kvietimas ieškoti visus mus vienijančių dvasinių vertybių, kvietimas stiprinti ir puoselėti Valstybę kaip pamatinę ir didžiausią pilietinę prasmę ir vertybę“, – teigė meras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min