Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 3d. 15:33

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas nori drausti petardas susibūrimų vietose

Vytautas Grubliauskas
J.Andriejauskaitės/15min.lt nuotr. / Vytautas Grubliauskas

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, Naujuosius metus pasitikęs Teatro aikštėje, susirūpino pamatęs, kaip minioje neatsakingai sprogdinamos petardos, ir ketina inicijuoti draudimus masinių susibūrimų vietose leisti fejerverkus.

V.Grubliauskas Naujųjų metų naktį fejerverkus stebėjo Teatro aikštėje. Ant pečių mažąjį sūnų užsikėlęs meras pasipiktino pamatęs, kaip įsišventę žmonės nepaiso jokių saugumo taisyklių ir minioje šaudo petardas. 

„Lyg kokiame poligone sproginėjo. Pikčiausia, kad niekas nepaisė to, kad aplink – nemažai žmonių ir galima rimtai ką nors sužaloti. Nebūčiau su vaiku ant pečių – būčiau ėjęs sudrausminti“, – teigė meras. Kartu jis stebėjosi, kad aikštėje patruliavę pareigūnai nedrausmino fejerverkus leidusių šventės dalyvių. 

Prieš kelerius metus Klaipėdoje Naujųjų metų naktį buvo mirtinai sužalota moteris, kuriai iššauta petarda pataikė į krūtinę. Nuo sužalojimų ji mirė. Per šių Naujųjų šventę Klaipėdoje sužalota mažametė. Dvejų metukų mergaitei iššovusi petarda sužalojo nosį. 

„Keista, kad šaudyti petardas norima vietose, kur daug žmonių. Kaip nesuprantama, kad tai – vienas žingsnis iki nelaimės?“ – retoriškai klausė V.Grubliauskas. 

Anot jo, bus siekiama, kad masinių susibūrimų vietose būtų draudžiama savarankiškai leisti fejerverkus, sprogdinti petardas. 

„Rizikuoti negalime. Arba turime ieškoti alternatyvios vietos, kur tie fejerverkai švenčių metų galėtų būti leidžiami“, – teigė Klaipėdos meras. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min