Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos mero postą matuojasi Vytautas Grubliauskas

Pirmadienį į Klaipėdos savivaldybę susitikti su galimais partneriais atėjęs V.Grubliauskas teigė esąs pasiryžęs atsiasakyti Seimo nario mandato.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Pirmadienį į Klaipėdos savivaldybę susitikti su galimais partneriais atėjęs V.Grubliauskas teigė esąs pasiryžęs atsisakyti Seimo nario mandato.
Šaltinis: 15min
0
A A

Tik perskaičiavus rinkimų rezultatus Klaipėdoje jau imta dalytis postus. Pirmadienio rytą į savivaldybę susitikti su dabartiniu meru Rimantu Taraškevičiumi atskubėjo Rusų aljanso nariai bei rinkimus laimėjusio Liberalų sąjūdžio vedlys Eugenijus Gentvilas ir kandidatas į merus Vytautas Grubliauskas.

Seime dirbantis V.Grubliauskas neslėpė, kad jo kandidatūra šiuo metu yra labiausiai aptariama kaip vienas iš variantų į mero postą.

„Jei bus realios galimybės ir koalicija susiklostys taip, kaip mums paranku, tada – taip, aš eisiu dirbti meru. Mano šeima mane labai palaiko, tačiau realiai suvokiu, kad laukia didžiulis darbas mero poste“, – 15min.lt sakė V.Grubliauskas.

Jis teigė puikiai suprantąs, kad tokiu atveju Klaipėdoje turėtų būti rengiami pakartotiniai rinkimai į Seimą Danės apylinkėje. „Esu ne naujokas politikoje ir puikiai suprantu, kad dar vieni rinkimai nemažai kainuos, kita vertus, demokratija turi būti prioritetas“, – teigė politikas.

Viena iš sąlygų V.Grubliauskui atsisakyti Seimo nario mandato – koalicijos vienbalsis sutikimas su jo kandidatūra į mero postą.

Pats V.Grubliauskas juokavo, kad mero kėdę jau seniai turi namie – kadaise išdrožinėtą baldą su inicialais V.G. jis gavo dovanų.

Neoficialiai teigiama, kad Liberalų ir centro sąjungai tektų vicemero postas. Rusų aljansui matuojamas tas pats savivaldybės administracijos direktoriaus postas. Kuriai partijai tektų savivaldybės administracijos direktoriaus postas – vis dar derybų objektas.

Tiesa, sukirtus rankomis šioms trims partijoms tektų 15 vietų iš 31 tarybos narių vietos Klaipėdos miesto savivaldybėje. 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min