Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos moksleiviams nuskambėjo pirmasis skambutis (nuotraukos)

Aikštėje vaikštinėjo Kretingos aktoriai, persikūniję į milžiniškus personažus.
I.Ozturhan/5min.lt. nuotr. / Aikštėje vaikštinėjo Kretingos aktoriai, persikūniję į milžiniškus personažus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ankstų trečiadienio rytą uostamiesčio moksleiviai tradiciškai susirinko į pirmąją pamoką Lietuvininkų aikštėje prie Martyno Mažvydo skulptūros.

Žvarboką rytmetį aikštė buvo pilna tų, kuriems šie mokslo metai – pirmieji. Netrūko ir vyresnių klasių mokinių. Į pirmąją pamoką savo ugdytinius atlydėjo pedagogai. Kiekvienai mokyklai atstovavo delegacija su savo vėliava.

Naujųjų mokslo metų šventėje netrūko nei iškilmingų kalbų, nei muzikinių bei artistiškų pasirodymų. Aikštėn ant kojūkų įžengę Kretingos teatro „Atžalynas“ aktoriai mažuosius žiūrovus privertė išsižioti – kelių metrų aukščio žmogystos vaikštinėjo po aikštę ir nuotaikingu pasirodymu linksmino susirinkusiuosius.

Nuotaiką skaidrino ir choreografinės kompozicijos, kurias atliko jaunieji ir vyresni sportinių šokių šokėjai. Šventinį ritmą palaikė J.Karoso muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras, koncertavo ir Dangiškasis Klaipėdos choras su Deiviu, atlikdamas dvi klaipėdiečiams gerai žinomas dainas.

Moksleivius ir pedagogus pasveikino miesto meras Rimantas Taraškevičius, Klaipėdos universiteto rektorius Vladas Žulkus, savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Prižgintienė.

Po simbolinės pirmosios pamokos moksleiviai išskubėjo į savo mokyklų klases.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min