Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos moksleiviams per filmukus pristatytos jaunimo organizacijos

Moksleiviai filmą susuko ir apie pamario skautus.
Apskritojo stalo nuotr. / Moksleiviai filmą susuko ir apie Lietuvos skautijos Pamario tuntą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ieškodama naujų viešinimo formų, Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ (KLAS) jaunuoliams, nepriklausantiems jaunimo organizacijoms, pasiūlė trumpam sudalyvauti jų veikloje, susipažinti su organizacijomis iš vidaus bei išmokti filmavimo pradmenų.

Trečiadienį šio eksperimento rezultatai buvo pateikti moksleiviams gausiai susirinkusiems į Vydūno vidurinėje mokykloje vykusį pristatymą. Čia buvo pristatyti jų bendraamžių kurti filmukai apie penkias jaunimo organizacijas.

Moksleiviai stebėjo trumpo metražo filmukus apie Jaunimo kultūrinę organizaciją „Kultūros raktas“, Kristaus Karaliaus ateitininkų kuopą, Lietuvos Skautijos Pamario tuntą, Jaunimo skatinimo fondą ir Lietuvos moksleivių sąjungą.

Asociacijos vykdomo projekto „NVO iš arti“ tikslas – populiarinti nevyriausybinę jaunimo veiklą, skatinti jaunuolių įsitraukimą į ją ir kartu didinti Klaipėdos jaunimo organizacijų aktyvumą. Projekto dalyviai turėjo nufilmuoti trumpo metražo filmus, kurie kuo išradingiau perteiktų organizacijų kasdienybę, veiklas, jų įgyvendinimo procesus.

Komentuodamas vykdomus pristatymus, KLAS pirmininkas Michailas Denisenko pabrėžė, jog atėję į pristatymą moksleiviai pripažįsta, jog nežinojo, kad Klaipėdoje yra tiek skirtingų jaunimo organizacijų.

Projektą „NVO iš arti“ remia Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

Projekto rezultatus sausio ir vasario mėnesiais numatoma aktyviai pristatinėti ir kitose vidurinėse bei aukštosiose mokyklose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Stalas
Parašykite atsiliepimą apie 15min