Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 17d. 16:18

Klaipėdos mokyklos „Europiados“ svečius pasitiks pasipuošusios

Klaipėdos mokyklos jau pasiruošusios priimti „Europiados“ dalyvius
Organizatorių nuotr. / Klaipėdos mokyklos jau pasiruošusios priimti „Europiados“ dalyvius

Klaipėdos mokyklos, liepos 22-26 dienomis, tapsiančios laikinaisiais Europos tautų kultūrų šventės „Europiada“ dalyvių namais, svečius sutiks originaliai pasipuošusios.

Kolektyvai jose ras savo šalių simbolius, vaikų sukurtus originalius pasveikinimus.

„Aitvaro“ gimnazijos bendruomenė „Europiados“ svečių sutiktuvėms sukūrė „Draugystės namą“, kuriame šventės dienomis „apsigyvens“ latvių, vokiečių, italų, lietuvių kolektyvai. Kiekviename mokyklos aukšte vaikai paruošė specialius stendus, klasių duris pažymėjo valstybių vėliavomis.
 

Organizatorių nuotr./Klaipėdos mokyklos jau pasiruošusios priimti „Europiados“ dalyvius.
Organizatorių nuotr./Klaipėdos mokyklos jau pasiruošusios priimti „Europiados“ dalyvius.


„Ąžuolyno“ gimnazijoje prieš šventę „išaugo“ įspūdingas draugystės medis. M.Mažvydo pagrindinės mokyklos fojė eksponuojami vaikų koliažai apie čia gyvensiančių kolektyvų valstybes – Ispaniją, Graikiją, Belgiją, Vokietiją, Vengriją. Jaunieji menininkai į savo kūrinius sudėjo visas savo žinias apie šias šalis –štai ispanus pasveikins garsusis jų menininkas Salvadoras Dali, o belgus –Briuselio simboliu vadinamas Berniukas.

„Žaliakalnio“ mokyklos svečiai savo nakvynės vietoje ras lietuviškosios „Europiados“ simboliukus – paukštelius, dekoruotus sutinkamų valstybių vėliavomis. Na, o „Sendvario“ mokykloje atvykstančius kolektyvus ruošiamasi sutikti su liaudiška muzika ir šokiais.

Sambrūzdis prieš sutinkant svečius jaučiamas 17-oje uostamiesčio mokykų. Į jas šiandien jau baigti suvežti čiužiniai, klasės paruoštos svečių nakvynei. Prieš „Europiadą“ dalis mokyklų buvo atnuajintos – suremontuoti tualetai, dušų patalpos, sutvarkyti kiemai bei įvažiavimai į juos.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min