Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Klaipėdos naftos“ veiklos procesus prižiūrės nauji nepriklausomi valdybos nariai

„Klaipėdos naftos“ vadovas Rokas Masiulis.
Irmos Ozturhan nuotr. / „Klaipėdos naftos“ vadovas Rokas Masiulis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį AB „Klaipėdos nafta“ Stebėtojų taryba nutarė išrinkti tris naujus valdybos narius: Mindaugą Jusių „Swedbank Life Insurance“ SE valdybos narį ir pirmininką, Rytį Ambrazevičių kompanijos „Omnitel“ viceprezidentą ir Inga Černiuk – LR Energetikos ministerijos, teisės skyriaus vedėją.

„Du iš naujų nepriklausomų valdybos narių nėra valstybės institucijų tarnautojai, taip pat nepavaldūs pagrindiniam įmonės akcininkui Energetikos ministerijai. Tai yra dar vienas žingsnis diegiant aukščiausio valdymo praktiką valstybės valdomoje bendrovėje. Energetikos ministerija rūpinasi tuo, jog bendrovėje būtų vadovaujamasi aukščiausiais įmonių valdymo standartais. Taip pat tikimės, kad tai bus teigiamas užkrečiamas pavyzdys ir kitoms valstybės valdomoms įmonėms gerinant ir skaidrinant savo veiklas”, – sakė LR Energetikos ministras Arvydas Sekmokas.

Naujieji valdybos nariai pasinaudodami savo nemaža patirtimi prisidės prie bendrovės valdymo, tikrins vadovybės veiksmingumą ir kontroliuos iškeltų užduočių vykdymą.

„Nepriklausomi, aukštos kvalifikacijos specialistai padės tobulinti bendrovės veiklos procesus ir reikšmingai prisidės prie tų svarbių projektų kuriuos mūsų bendrovė vykdo“, – pažymėjo „Klaipėdos naftos“ generalinis direktorius Rokas Masiulis.

AB „Klaipėdos nafta“ valdyboje be naujų narių liko dirbti Arvydas Darulis, Energetikos viceministras bei Rokas Masiulis bendrovės generalinis direktorius.

Valstybei priklauso 70,63 proc. „Klaipėdos naftos“ akcijų.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min