2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2010 01 02

Klaipėdos nakvynės namai per šventes – perpildyti

Uostamiestyje šventinėmis dienomis greitosios pagalbos medikams teko rūpintis sušalusiais benamiais.
Benamis
Benamis / Photos.com

Šeštadienį, kai mieste termometro stulpeliai rodė apie 10 laipsnių šalčio, medikams klaipėdiečiai skambino pranešti apie gatvėse gulinčius benamius. Visi jie buvo apsvaigę nuo alkoholio. Medikai sušalusius žmones išvežė į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Klaipėdos nakvynės namai šventinėmis dienomis buvo perpildyti. Kaip teigė Viršutinėje gatvėje įsikūrusių prieglobsčio namų socialinė darbuotoja Andželika Višinskienė, jau nuo gruodžio vidurio, kai tik atšalo, susidarė eilutė norinčiųjų gauti pastogę nakvynės namuose pusei metų. Čia apgyvendinama apie 70 asmenų.

„Pas mus apgyvendami tie, kurie yra susitvarkę dokumentus, negeria. Jei šiandien ateitų tokių žmonių, mes jiems galėtume pasiūlyti nebent atsistoti į eilutę“,  – teigė pašnekovė.

Ankšta ir Šilutės plento nakvynės namuose – čia taip pat apstu gyventojų. Pastato rūsyje įkurdintos vietos benamiams apsistoti vienai nakčiai. Durys atsiveria apie 20 val. Pagal įstaigos taisykles apsvaigę nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų asmenys čia neįleidžiami. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min