Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 2d. 19:21

Klaipėdos nakvynės namai per šventes – perpildyti

Benamis
Photos.com / Benamis

Uostamiestyje šventinėmis dienomis greitosios pagalbos medikams teko rūpintis sušalusiais benamiais.

Šeštadienį, kai mieste termometro stulpeliai rodė apie 10 laipsnių šalčio, medikams klaipėdiečiai skambino pranešti apie gatvėse gulinčius benamius. Visi jie buvo apsvaigę nuo alkoholio. Medikai sušalusius žmones išvežė į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Klaipėdos nakvynės namai šventinėmis dienomis buvo perpildyti. Kaip teigė Viršutinėje gatvėje įsikūrusių prieglobsčio namų socialinė darbuotoja Andželika Višinskienė, jau nuo gruodžio vidurio, kai tik atšalo, susidarė eilutė norinčiųjų gauti pastogę nakvynės namuose pusei metų. Čia apgyvendinama apie 70 asmenų.

„Pas mus apgyvendami tie, kurie yra susitvarkę dokumentus, negeria. Jei šiandien ateitų tokių žmonių, mes jiems galėtume pasiūlyti nebent atsistoti į eilutę“,  – teigė pašnekovė.

Ankšta ir Šilutės plento nakvynės namuose – čia taip pat apstu gyventojų. Pastato rūsyje įkurdintos vietos benamiams apsistoti vienai nakčiai. Durys atsiveria apie 20 val. Pagal įstaigos taisykles apsvaigę nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų asmenys čia neįleidžiami. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min