Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos pamirštus kapus šildė žvakelės

Studentai uždegė žvakutes ir padėjo ant apleistų kapų.
Gyčio Skučo nuotr. / Studentai uždegė žvakutes ir padėjo ant apleistų kapų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos Joniškės kapinėse suliepsnojo daugiau kaip 200 širdies žvakelių.

Socialinių mokslų kolegijos studentų klubas jau trečius metus iš eilės organizuoja solidarumo akciją „Uždek savo širdies žvakelę“ , kuri šiemet sukvietė daugiau kaip pusė šimto dalyvių: Socialinių mokslų kolegijos studentų, absolventų, administracijos darbuotojų bei garsių Klaipėdos visuomenės veikėjų.

Akcijos globėju šiais metais tapo Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

„Kuo esame šiandien – kažkada buvo tie, kurie jau anapus, o amžinybėn kiekvienas savo laiku iškeliausime nepriklausomai nuo to, kuo esame. Kiekvieno žmogaus gyvenimas palieka savo pėdsaką, vienų jis ryškesnis, kitų kuklesnis, bet visi išėję verti to, kad ir jų amžino poilsio vietoje bent kartą metuose kukliai suspindėtų žvakutė...“- sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Prie gražios Socialinių mokslų kolegijos studentų klubo akcijos prisijungė asociacijos „Mano Miestas Klaipėda“ prezidentas Raimondas Bieliauskas, Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorius Modestas Vitkus, Miesto savivaldybės Tarybos narys Mindaugas Žilys ir kiti aktyvūs visuomenės veikėjai.

Šios akcijos tikslas – aplankyti Klaipėdos kapinių apleistus, niekieno nelankomus kapus, pasidalinti gerumu ir viltimi su tais, kurie jau išėjo Anapilin ir uždegti supratingumo šviesą savo širdyje.

Studentai ne tik pagerbė pamirštus, nelankomus kapus, bet ir sutvarkė kapavietes, aprinko nukritusius lapus.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min