Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 10d. 12:55

Klaipėdos pareigūnams teko „karštas“ savaitgalis

Klaipėdos policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Klaipėdos policija.

Praėjęs savaitgalis buvo gana margas Patrulių rinktinės pareigūnams. Jiems teko sulaikyti įtariamuosius nusikaltimais, tramdyti teisės pažeidėjus, lankytis ne tik pasilinksminimo vietose, butuose, bet ir maldos namuose.

Šeštadienį apie 17 val. bažnyčioje Rumpiškės gatvėje įsitaisė keli benamiai ir nenorėjo iš jos išeiti. Kai darbuotojai paprašė apleisti maldos namus, vienas iš pavargėlių griebėsi peilio ir grasindamas bandė ginti savo „teisę“ į ramybę. Atvykę patruliai sulaikė 1956 m. gimusį S.Z.

Šeštadienio naktį darbo metu buvo įžūliai buvo apiplėštas 1975 m. gimęs taksi vairuotojas. Paryčiui, apie pusę penktos, Mogiliovo g. kelią mašinai pastojo grupė paauglių. Sustojus šie įsiveržė į taksi automobilį, griebė vairuotojui už galvos, atėmė pinigus, telefoną, stengėsi nutraukti ryšio priemonės laidus. Vairuotojas, iškvietęs policijos patrulius, nujautė, kur ieškoti užpuolikų.

Policijos pareigūnų tarnybiniam automobiliui artėjant prie naktinio klubo Laukininkų g., į klubo patalpas, pamačiusi policiją, subėgo grupė jaunuolių. Viduje nukentėjusysis pažino vieną užpuoliką, 1992 m. gimusį S.A. Šis sulaikytas.

Dar keturi įtariamieji kitu plėšimu buvo sulaikyti prieš šeštadienio vidurnaktį Budelkiemio gatvėje. Vagysčių vietose policijai įkliuvo 8 asmenys, už viešosios tvarkos pažeidimus – net 21 asmuo. Patruliai savaitgalį nubaudė 20 piliečių, pažeidusių Kelių eismo taisykles.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min