Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos politikai ginsis teisme

Šaltinis: 15min
0
A A

Penkiolika šios ir praėjusios kadencijos Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narių dėl, kaip teigiama, neteisėtai jiems mokėto atlygio vieningai ginsis teisme.

Politikai pasirašė sutartį su advokate, Vilniaus verslo teisės akademijos lektore, Lietuvos teisininkų draugijos nare Laura Juozumaite dėl atstovavimo teisme. Atsiliepimą teismui jie įteiks kovo 5 dieną.

Prie jų prisidėjo dar keli ieškinyje minimi asmenys, kurie ieškinius gavo vėliau.

„Mūsų nuomone, šis ieškinys atsirado rinkimų į Seimą metu ir buvo panaudotas Naglio Puteikio kaip (nešvarios) politinės kovos priemonė. N.Puteikis, remdamasis tarybos kontrolierės išvadomis, kurios „stebuklingu“ būdu atsirado prieš pat rinkimus, parašė skundą prokuratūrai, kad būtų grąžintas „neva neteisėtai" išmokėtas atlygis už posėdžiuose praleistą laiką. Iki skundo tokia praktika dėl neaiškių įstatymo nuostatų buvo taikoma beveik visose Lietuvos savivaldybėse. Nepriklausomai nuo mūsų valios mes gaudavome simbolines sumas. Pagrindinis kaltinimas – esą nebuvo pristatytos pažymos iš pagrindinių darboviečių. Tačiau to nereikalavo nei savivaldybės buhalterija, nei ją kontroliuojančios institucijos. Pažymėtina, kad tarybos narių darbiniai santykiai buvo labai įvairūs: vieni jau pensijoje, kai kas išėję motinystės atostogų, kiti dirbo pagal autorines sutartis, treti užsiima individualia veikla”, – teigė tarybos narys Rolandas Bražinskas.

Teisme, anot jo, ginamasi tam, kad būtų nustatyta, ar buvo padaryta žala miesto biudžetui; jeigu buvo, tai kokia kiekvienu konkrečiu atveju; kas kaltas dėl padarytos žalos ir kas turėtų ją atlyginti.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min