Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 23d. 14:04

Klaipėdos politikai neatsistebi – žiemą gelbėtojų tarnyboje dirba 19 žmonių

Melnragė
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Melnragė

Klaipėdos miesto politikai negali atsistebėti – Skęstančiųjų gelbėjimo tarnyboje žiemą dirba 19 žmonių.

„Ar tai ne per didelė prabanga“, – Miesto ūkio komitete stebėjosi Vytautas Lupeika, susirūpinęs, kad šitiek žmonių iš miesto biudžeto išlaikomi visus metus.

Tarnybos metinis biudžetas siekia per 800 tūkst. Lt. Sezono metu čia dirba apie 80 gelbėtojų.

Anot tarnybos vadovo Virginijaus Urbono, ir žiemą darbo netrūksta. „Reikia saugoti namelius, rūpintis technika, sutvarkyti darbo vietas, pasiruošti vasarai“, – teigė jis.

Jau netrukus prasidės gelbėtojų atranka vasaros sezonui.

Auditas įpareigojo tarnybą pakeisti veiklos nuostatas. Skęstančiųjų gelbėjimo tarnyba turės teikti ir medicinines paslaugas, kartu nuomoti sporto įrangą, turizmo priemonės, imtis ir reklamos paslaugų, t.y. montuoti skydus ant kabinų. Tarnyba rūpinasi ir tualetais bei dušu Melnragėje.

Dėl pastarojo miesto politikai jau anksčiau žėrė kritiką – paaiškėjo, kad šiuo per metus pasinaudojo vos keturi šimtai žmonių. Suabejota, tokios paslaugos nauda, nes išlaikyti prausyklą kainuoja kur kas daugiau nei surenkama iš to pinigų.

Per pastaruosius dvejus metus Klaipėdos paplūdimiuose nenuskendo nė vienas žmogus. Tai gelbėtojai įvardija kaip pagrindinį rodiklį, rodantį, kad dirbo efektyviai.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min