2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Klaipėdos rajone – dar vieno darželio įkurtuvės

Gargždų lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ Gobergiškės skyriuje šiandien džiugios nuotaikos – būsimieji darželinukai ir jų tėvai pakviesti į darželio atidarymo šventę. Mažieji apžiūrėjo grupes, susipažino su auklėtojomis, spėjo pažaisti su dar nematytais žaislais ir nekantriai laukia pirmadienio, kai prasidės ugdymo procesas.
Klaipėdos rajone, Gobergiškėje, atvertas naujas darželis
Klaipėdos rajone, Gobergiškėje, atvertas naujas darželis / Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Naujose, suremontuotose, šviesiose ir erdviose patalpose bus ugdomi 35 vaikai. Darželyje įrengtos 2 grupės, o su vaikais dirbs 4 auklėtojos ir 3 jų padėjėjos.

Darželio rekonstrukcijos darbai kainavo kiek daugiau nei 910 tūkstančių eurų, iš kurių beveik 200 tūkst. eurų – ES lėšos.

Prieš didžiąsias metų šventes dvi naujai įrengtos darželio grupės atidarytos ir Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre.

Jau pasirašyta ir istorinė sutartis dėl Sendvario daugiafunkcio centro statybos. Per ateinančius trejus metus Trušeliuose iškils nauja mokykla-darželis, kur bus ugdoma beveik 800 Klaipėdos rajono vaikų. Taip pat čia veiks biblioteka, gyventojams bus įrengtos erdvės kultūrai ir sportui.

Sutartis pasirašyta ir dėl naujo darželio projektavimo Mazūriškiuose. Iki vasaros turi būti suprojektuotas 8 grupių pastatas, kurį galės lankyti 150 vaikų.

Naujas darželis iškils ir Gargžduose, kur 12 grupių bus ugdoma per 220 vaikų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min