Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos rajono kelių valytojai gali prarasti pinigus už prastą darbą

Žiema
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Žiema
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos rajono savivaldybėje suorganizuoti pasitarimai dėl kelių valymo darbų žiemos sezono metu. Gausiai pasnigus ne visos kelius prižiūrinčios įmonės spėja laiku ir tinkamai nuvalyti sniegą.

Praėjusią savaitę daugiausiai problemų kėlė prastai valyti keliai Priekulės, Dovilų ir Kretingalės seniūnijose. Priekulės ir Dovilų seniūnijose kelius prižiūri UAB „Specialusis autotransportas“. Pasak Valerijaus Velko, Priekulės seniūnijos seniūno, įmonė yra sudariusi subrangos sutartis su ūkininkais, tačiau esant tiek daug sniego, ūkininkai nepajėgia valyti kelių.

Nijolė Ilginienė, Dovilų seniūnijos seniūnė, taip pat informavo, kad valymo darbai neatliekami laiku, gyventojai piktinasi, nes negali saugiai vykti į darbus, vaikus vežti į mokyklas, darželius. „Specialusis autotransportas“ generalinis direktorius Ramūnas Balčiauskas išklausė priekaištus ir patikino, kad problemos bus aptartos su subrangovais, darbai bus kontroliuojami griežčiau. Taip pat ketinama ieškoti galimybių samdyti papildomą techniką.

Kretingalės seniūnijoje kelius prižiūri UAB „Kastvila“. Vytautas Gūžas, Kretingalės seniūnijos seniūnas, apgailestavo, kad keliai valomi prastai. Pasitarime dalyvavusios įmonės vadovės Vilmos Daukantienės buvo prašoma ieškoti galimybių, kad gyventojai neturėtų problemų dėl nepravažiuojamų kelių.

Pasitarimus inicijavę Savivaldybės vadovai, meras Vaclovas Dačkauskas ir administracijos direktorius Česlovas Banevičius, akcentavo, kad keliai turi būti prižiūrėti ir pagal sudarytas sutartis įsipareigojimai vykdomi.

„Jeigu rangovai dirbs prastai ir situacija nesikeis, vadovausimės Kelių ir gatvių priežiūros žiemą darbų sutartimis, pagal kurias numatyta nemokėti už netinkamai atliktą darbą arba ieškosime galimybių pašalinti trūkumus trečiųjų asmenų pagalba rangovo sąskaita“, – sakė administracijos direktorius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min