Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos savivaldybė: kitąmet atlyginimai nedidės

Socialinis darbas
„15min“ nuotr. / Socialinis darbas
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos savivaldybė rengdama kitų metų biudžetą teigia, jog kelti algų kitais metais nebus jokių galimybių.

Finansų ir turto skyriaus vedėjos Aldonos Špučienės teigimu, atlyginimai biudžetinėse įstaigose liks tokio paties dydžio kaip ir buvo numatyti 2011-aisiais. Jokių didinimų kol kas nežadama.
Kol į biudžetą surenkamų pajamų dydis nesiekia 2008-ųjų lygio, atlyginimų didinimui galimybių nėra. Tai yra pabrėžęs ir Seimas.

Neseniai į Klaipėdos merą kreipėsi miesto socialiniai darbuotojai, prašydami, kad būtų peržiūrėti jų atlyginimai. Esą kituose miestuose rasta finansų padidinti šios srities darbuotojų atlygius.

Tačiau, pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorės Juditos Simonavičiūtės, biudžetinės įstaigos, ypač vasaros mėnesiais, turėjo galimybes mokėti darbuotojams priedus. Tokia galimybė atsirado sutaupius lėšas neišnaudojus visų etatų, susirgus darbuotojams.

Šiuo metu Klaipėdos socialiniai darbuotojai vidutiniškai uždirba 1330 Lt „į rankas“, kultūros darbuotojai 1390, sveikatos 1296,  švietimo – 1504 Lt.

„Socialiniai darbuotojai negali lygintis su pedagogais. Apie 45 proc. socialinių darbuotojų  dirba menkai kvalifikuotą darbą, kuriam nereikia universitetinio išsilavinimo“, – aiškino Finansų skyriaus vedėja Rūta Kambaraitė. 

Atsižvelgdama į finansinius nestabilumus pasaulyje ir grėsmę kilti naujai krizei, J.Simonavičiūtė paprašė biudžetinių įstaigų susilaikyti nuo priedų mokėjimo. Paprašyta kiekvienos įstaigos peržvelgti galimybes papildyti biudžetą papildomomis pajamomis. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min