Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos savivaldybei prireikė naujų etatų

Piketuotojai rinksis prie Klaipėdos savivaldybės.
G.Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Siūloma vėl keisti Klaipėdos savivaldybės administracijos struktūrą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Uostamiesčio savivaldybės administracijos struktūrą vėl žadama keisti: planuojama naikinti kai kuriuos poskyrius, naujovių numatyta ir etatų srityje.

Kaip teigė Klaipėdos savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus vedėjas Artūras Žičkus, nuo 2011 metų balandžio mėnesio norima panaikinti Viešųjų ryšių skyrių ir iš jo palikti tik vieno specialisto pareigybę, pavaldžią savivaldybės administracijos direktoriui.

Pagal projektą skaidomas Viešosios tvarkos ir transporto skyrius į atskirus Viešosios tvarkos ir Transporto skyrius, panaikinami poskyriai Urbanistinės plėtros departamento Žemėtvarkos skyriuje bei sukuriama ekonomisto pareigybė, pavaldi savivaldybės administracijos direktoriui.

Projektas pirmadienį buvo pristatytas Finansų ir ekonomikos komitete. Daugiausia diskusijų posėdžio metu sukėlė planai naikinti Viešųjų ryšių skyrių.
 

Anot komiteto narės Alinos Velykienės, Klaipėdos savivaldybė neturi geros ryšių su visuomene komandos, priešingai nei kitų miestų. Taip savivaldybė esą dar labiau atitrūks nuo žmonių.

Tačiau A.Žičkus aiškino, kad atsižvelgiant į darbo krūvį pakanka vieno specialisto. Jam antrino Finansų ir turto departamento direktorė Aldona Špučienė. Jos teigimu, jei specialistas geras, užtenka ir vieno tokios pareigybės darbuotojo. Be to, pasak jos, valdininkai ir patys rūpinasi ryšiais su visuomene – bendrauja su spauda, televizija, radiju.

Anot A.Žičkaus, savivaldybėje dar trūksta 4 pareigybių:  papildomoms funkcijoms, nustatytoms Žemės įstatymo, įgyvendinti, finansų valdymo ir buhalterinės apskaitos sistemos diegimo ir įgyvendinimo procesams organizuoti, administruoti Europos Sąjungos lėšomis finansuojamiems projektams ir viešųjų pirkimų procedūroms atlikti.

Nauji keturi etatai per metus atsieis apie 200 tūkst. litų.

Jeigu taryba patvirtins siūlomą projektą, nauji valdininkai pradės dirbti nuo kitų metų vasario mėnesio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min