Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos savivaldybėje apdovanoti geriausi darbuotojai (nuotraukos)

Tarp geriausių darbuotojų – Socialinio būsto skyriaus vedėja D.Netikšienė. 2010 m. spalio 11 d.
G.Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Tarp geriausių darbuotojų – Socialinio būsto skyriaus vedėja D.Netikšienė. 2010 m. spalio 11 d.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį pagerbti ir apdovanoti per pastaruosius metus labiausiai nusipelnę uostamiesčio savivaldybės administracijos darbuotojai.

Simboliniai pagal specialų užsakymą pagaminti puodeliai, gėlės, padėkos raštai buvo išdalyti 29 darbuotojams bei ypatinga dovana Švietimo skyriui.

„Savivaldos dieną mes švenčiame jau trečius metus.  Apdovanojame ne pagal pradirbtų metų skaičių, bet už kokybišką darbą. Geriausius darbuotojus siūlė savivaldybės departamentų, skyrių vadovai”, – per apdovanojimų ceremoniją kalbėjo administracijos direktorius Aloyzas Každailevičius.

Pagerbti buvo ne tik valdininkai, bet ir savivaldybės Informacinių technologijų skyriaus specialistas Tomas Bukis.
 

Vienas garbingiausių apdovanojimų atiteko Švietimo skyriui. Kaip žinoma, dar penktadienį Švietimo ir mokslo ministerija Klaipėdą išrinko šviesiausiu miestu ir skyrė „Auksinę krivūlę“.
 

Apdovanojimas Klaipėdai skirtas už gerai sutvarkytą ikimokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų tinklą, tenkinantį mokinių poreikius lietuvių ir rusų mokomomis kalbomis, nuosekliai plėtojamą specialiojo ugdymo sistemą, aktyviai vykdomą mokyklų renovaciją. Taip pat už nuolatinį švietimo kokybės gerinimą ir įvairiapusio mokinių popamokinio užimtumo organizavimą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min