Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos senamiestyje rinksis iškylautojai

Teatro „Jeigu“ merginos šeštadienį pakvies į linksmą aerobikos treniruotę.
„Klaipėdos publikos nuotr.“ / Teatro „Jeigu“ merginos šeštadienį pakvies į linksmą aerobikos treniruotę.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį klaipėdiečiai kviečiami į iškylą savame mieste. Iškylos meniu papildys ir senamiesčio verslininkų krautuvėlė su plačiu sausainių bei pyragų asortimentu.

Senamiesčio šventėje nuo 13 val. bus galima išgirsti grupės „Varnos“ atliekamą lengvąjį roką su liaudies dainų motyvais. Vėliau muzikinę dalį perims Gyčio dainuojamosios poezijos „soloprojektas“.

Mažieji šventės dalyviai galės iškylauti su Klaipėdos lėlių teatru. Kūrybinėse dirbtuvėlėse bus galima išmokti pasigaminti lėlytes iš popierinių lėkščių ir puodukų. Klaipėdos lėlininkų nuomone, „pusryčiauti“, „pietauti“ ar „vakarieniauti“ galima žaismingai, o indų paskirtis – ne tik valgiui. Su lėlininkais jie gali virsti skraidančia boruže, poilsiaujančiu katinu ar mistiniu personažu...

Vėliau šventės vairą perims „Jeigu“ staigmenų teatro merginos, paruošusios visą sveikatingumo programą iškylaujantiems. Po muzikos ir sočių pietų, kalorijas bus galima sudeginti teatralizuotuose aerobikos užsiėmimuose bei žaidimuose. Bus galimybė išbandyti ir balso stiprumą.

Po pramogų 16 val. – pats laikas atsidėti rimtesniems užsiėmimams. Skveruose tarp Didžiosios Vandens ir Tomo gatvių bus eksponuojamos šešių skulptorių sukurtos skulptūros. Atidaryme dalyvaus ir projekto sumanytojai „Baroti“ galerija ir patys autoriai.

Kita Klaipėdos senamiesčio gatvės šventė vyks rugpjūčio 27 d. Kurpių gatvėje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min