Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 10d. 13:23

Klaipėdos Skulptūrų parkas pavasarį pasitiko šurmulingai (nuotraukos)

Skulptūrų parke varžėsi šachmatininkai, mankštinosi sporto aistruoliai, linksmino klounai, buvo vaišinamasi karšta arbata.
G.Kubiliūtės nuotr. / Skulptūrų parke varžėsi šachmatininkai, mankštinosi sporto aistruoliai, linksmino klounai, buvo vaišinamasi karšta arbata.
Šeštadienį Klaipėdos Skulptūrų parke šurmuliavo žmonių būriai, klegėjo vaikų juokas, taukšėjo šachmatai, mankštinosi sporto aistruoliai, garavo karšta arbata.

Taip klaipėdiečiams buvo pristatytos parko naujovės, kurias iniciavo filantropo Juliaus Liudviko Vynerio labdaros ir paramos fondas.

Pažaisti šachmatais panoro dešimtys žmonių. Po atviru dangumi prie staliukų susėdę žaidėjai siekė nugalėtojo vardo. O kiti galėjo pasižiūrėti ne tik šias varžybas, bet ir pasigrožėti aikštele, kurioje stovėjo didžiulės šachmatų figūros. Jeigu žaidimas prigis – jis taps tradicija ir žaidėjai galės varžytis kiekvieną savaitgalį.

Kiti parko lankytojai kartu su Wing Tsun Kungfu instruktoriumi Tadu mėgavosi sporto malonumais gryname ore. Užsiėmimai bus organizuojami kiekvieną savaitgalį net ir lyjant. Jau susitarta, kad kitą šeštadienį sporto aistruoliai rinksis nuo 10 valandos.

Parke taip pat praplėsta vaikų žaidimo aikštelė. Šeštadienį joje vaikus ir jų tėvelius linksmino klounai.

Visi susirinkusieji taip pat galėjo pasivaišinti karšta Vynerio arbata bei paskanauti sausainių.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

03:55
41:36
00:45

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min