Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 29d. 16:37

Klaipėdos sniego valytojai pakviesti pasiaiškinti

Trečiadienio rytas Klaipėdoje: vargo tiek piestieji, tiek vairuotojai.
Ginos Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Trečiadienio rytas Klaipėdoje: vargo tiek pėstieji, tiek vairuotojai.

Trečiadienį pasiaiškinti dėl keblios kelių, šaligatvių, kiemų situacijos buvo sukviesti visi už sniego valymą atsakingi atstovai.

Pripažįstama, kad baltieji kalnai tebėra didelė problema uostamiestyje ir iki šiol sulaukiama daugybės gyventojų skundų.

Matytamas, kad, remiantis prognozėmis, orai dar blogės, meras Rimantas Taraškevičius sukvietė pasitarti miesto valymą organizuojančių įmonių ir daugiabučius administruojančių namų valdų atstovus.

Daugiausia problemų kyla centrinėje miesto dalyje ir senamiestyje, kur nespėjama išvežti sniego, o tai trikdo eismą, sukelia avarinių situacijų, piktina pėsčiuosius, lengvųjų automobilių bei autobusų vairuotojus.

Miesto valdžia daugiausia pylos davė bendrovei „Vakarų švara“, kuri ir rūpinasi senamiesčio, centrinės bei šiaurinės miesto dalių valymu. Jai buvo nurodyta ieškotis pagalbininkų – tai yra subrangovų.
 

Pastabų gavo  ir „Klaipėdos želdiniai“, „Žemkasa“, namų valdos. Iki šiol tinkamai nesutvarkytas atliekų išvežimas.

Savivaldybės administracija apsisprendė pirkti sniego išvežimo paslaugą iš daugiabučius administruojančių namų valdų, kurios perspėja, kad jei ir toliau taip snigs, kiemuose nebus kur versti sniego. Jo krūvos jau gerokai viršija žmogaus ūgį. Taip pat toliau sniegą teks vežti ir iš gatvių.
 

Bendrovės „City Service“ Klaipėdos padalinio vadovas Mindaugas Genys teigė, kad nuo sausio baigiasi viešųjų darbų programa, pagal kurią Lietuvos darbo biržos siųsti žmonės sėkmingai talkino valydami sniegą daugiabučių kiemuose. Tad iki vasario mėnesio darbo birža pagelbėti negalės. Meras ketina tartis su įstaigos vadovais, kad viešųjų darbų programa būtų tęsiama ir kiemai būtų valomi visomis pajėgomis.
 

Bendrovė „City Service“ antradienį miesto gyventojams nemokamai dalijoi sniego kastuvus, o kitą savaitę žada organizuoti sniego valymo talkas ir dovanoti klaipėdiečiams dar 300 kastuvų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min