Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos universitete liesis akordeonų muzika

Koncerte pasirodys gerai žinomi ansambliai, tarp kurių „Subtilu-Z“.
Organizatorių nuotr. / Koncerte pasirodys gerai žinomi ansambliai, tarp kurių „Subtilu-Z“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos universiteto Koncertų salėje penktadienį koncertuos jaunieji akordeonų muzikantai.

„Akordeono tiltai“ – tai koncertų ciklas, skambiais akordais apkeliausiantis visą Lietuvą. Pirmasis koncertas įvyks Klaipėdoje. Tiltai – tai simbolis, jungiantis du krantus, pasidalinant informacija, susipažįstant, bendraujant ir bendradarbiaujant.

Koncerte dalyvaus jauni akordeonistai – visi be išimties daugelio tarptautinių konkursų laureatai: Tadas Motiečius, Deividas Jocius, akordeonų trio (T.Motiečius, A.Goris, L.Šiukšteris) iš Šiaulių, Viktorija Nociūtė iš Ventos, Laimonas Salijus, Augustinas Rakauskas iš Kauno, Martynas Vaičekauskas, Andrius Beržanskis, Jonas Stonkus iš Klaipėdos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai Simona Šukytė, Regina Kardušaitė bei magistrantas Romas Morkūnas.
 

aip pat koncertuos Lietuvoje jau gerai žinomi atlikėjai ir ansambliai: instrumentinis ansamblis „Subtilu-Z“, akordeonų Trio „Chill out“ (R.Morkūnas, A.Pazniokas, R.Erniulis) bei Nerijus Bakulas su multiinstrumentalistu Sauliumi Petreikiu.

Koncerto metu skambės įvairaus žanro muzika nuo baroko ir klasikos transkripcijų iki originalios šiuolaikinės ir džiazinės bei pramoginės-populiariosios muzikos.
Nemokamą koncertą organizuoja Lietuvos akordeonistų asociacija – vienintelė respublikinė organizacija, vienijanti akordeonininkus profesionalus jau daugiau kaip 23 metus.

Koncertas – penktadienį, 18 val. Klaipėdos universiteto Koncertų salėje.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min