Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos universitete surengtos konferencijos dalyvius pasitiko piketuotojai

Piketuotojai prie Klaipėdos universiteto pasitiko konferencijos dalyvius.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Piketuotojai prie Klaipėdos universiteto pasitiko konferencijos dalyvius.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos universitete surengto seminaro „Skaidri akademinė bendruomenė – aukštosios mokyklos sėkmės garantas“ dalyvius pasitiko piketuotojai.

Įvairiais piketais – ir dėl atliekų deginimo gamyklos, ir dėl Danės krantinių, ir dėl teisėsaugininkų, valdininkų darbo – išgarsėję piketuotojai šį kartą rinkosi prie Klaipėdos universiteto. Į piketą atėjo tik trys žmonės.

Viena iš piketo iniciatorių Virginija Jurgelevičienė pabrėžė, jog laukiama, kada ši mokslo kalvė išugdys aktyvius miesto ir valstybės piliečius, kurie pakeistų dabartinius politikus.

„Perskaitę kvietimą atvykti į diskusiją su Specialiųjų tyrimų tarnyba, Seimo narių grupe „Už piliečių talką kuriant Lietuvą be korupcijos“, matome, kad studentai supranta universiteto ir miesto problemas bei nori ieškoti galimybių jas ryžtingai spręsti“, – teigė V.Jurgelevičienė.

Piketuotojai prie universiteto atsinešė plakatus su užrašais: „Ar Klaipėdos universiteto absolventas taps STT klientu?“; „Klaipėdos universitete, kodėl esate aktyvus, kai svyla savas kailis?“; „Klaipėdos universitetas – emigrantų ar miesto patriotų ir piliečių kalvė?“.

Į konferenciją Klaipėdos universitete atvyko STT pareigūnai, Seimo narė Agnė Bilotaitė ir kiti.

Komentarai

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min