Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos universitete varžysis jaunieji ekonomistai

Klaipėdos universitetas.
15min nuotr. / Klaipėdos universitetas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 15 dieną, Klaipėdos universitete Socialinių mokslų fakultete šurmuliuos ne studentai, o mokiniai – nuo ankstaus ryto prasidės respublikinė mokinių ekonomikos olimpiada.

Mokiniai įveikę savo varžovus rajoniniuose olimpiados turuose, galės savo žinias pademonstruoti Respublikinėje olimpiadoje. Iš viso laukiama 84 moksleivių iš visos Lietuvos.

Olimpiadai užduotis ruošė KU Socialinių mokslų fakulteto vadybos katedros dėstytojai. Mokiniai turės parodyti savo žinias iš mikro ir makro ekonomikos, rinkodaros, konkurencijos ir finansų srityse. Taip pat jų laukia ir ekonomikos sąvokų kryžiažodis.

Kol bus taisomi mokinių darbai ir laukiama rezultatų  svečiams neteks liūdėti. Mokinius atlydėjusiems mokytojams bus organizuojami kvalifikacijos kėlimo kursai, o mokiniams organizuojama ekskursija po Klaipėdos senamiestį ir  muziejus.

Taip pat  mokiniai susitiks su KU Socialinių mokslų fakulteto studentų atstovybės nariais, kurie papasakos apie Klaipėdos universitetą, vykdomas studijas, studentišką gyvenimą ir t.t.

Respublikinę ekonomikos olimpiadą organizuoja Lietuvos Respublikos Švietimo ministerija ir Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto vadybos katedra.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min