Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 9d. 15:52

Klaipėdos uostą aplankė laivas „milžinas“ (nuotraukos)

Į Klaipėdą atplaukė ilgiausias ir didžiausios talpos per visą jūrų uosto istoriją konteinerinis laivas „MSC Aniello“.
G.Kubiliūtės nuotr. / Į Klaipėdą atplaukė ilgiausias ir didžiausios talpos per visą jūrų uosto istoriją konteinerinis laivas „MSC Aniello“.

Trečiadienis uostamiesčiui buvo neelinis – čia įplaukė ilgiausias ir didžiausios talpos per visą Klaipėdos jūrų uosto istoriją konteinerinis laivas „MSC Aniello“.

Uostininkams – tai naujas egzaminas, kadangi operatorius „MSC“ tikrina Klaipėdos uosto pajėgumus, atsiųsdamas vis didesnius konteinerinius laivus.

Trečiadienį laivas prisišvartavo prie bendrovės „Klaipėdos Smeltė“ krantų.

Beveik 260 m. ilgio bei 32 m. pločio „milžinas“ gabena daugiau nei 4 tūkst. konteinerių. Lietuvoje bus iškrauta apie tūkstantis konteinerių, kurie išvis sveria 10 tūkst. tonų.

Kiti kroviniai toliau bus plukdomi į Lenkiją. Konteineriuose yra įvairios prekės – maisto produktai, buitinė technika ir pan.

„Kol kas tai yra didžiausias konteinerinis laivas, aplankęs mūsų uostą. Tačiau tikimės, kad ateityje galėsime priimti dar didesnius laivus. Pagal mūsų verslo planą, už kelerių metų turės atplaukti iki 300 m ilgio konteineriniai laivai“, – sakė Laivų krovos akcinės bendrovės „Klaipėdos Smeltė“ generalinis direktorius Rimantas Juška.

Laivas planuoja išplaukti ketvirtadienio vakare.

Uosto direkcija iš šio laivo gavo apie 100 tūkst. litų dydžio rinkliavą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:49
01:42
09:25

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min