Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 6d. 10:46

Klaipėdos uoste krovos metu į marias sukrito du konteineriai

Į marias krovos metu sukrito jūriniai konteineriai.
15min skaitytojo nuotr. / Į marias krovos metu sukrito jūriniai konteineriai.

Bendrovėje „Klaipėdos Smeltė“ trečiadienį aiškintasi, kaip krovos metu į uosto akvatoriją sukrito du konteineriai ir kokia žala padaryta.

15min žiniomis, incidentas įvyko šeštadienį, kai kraunant krovinius konteineriuose du jų įkrito į vandenį. Konteineriai buvo pilni. Kas juose – neatskleidžiama.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovė Dovilė Ringis pasakojo, jog į įvykio vietą buvo atplaukę ir direkcijos kateriai. „Žmonės nenukentėjo, teršalai į marias iš konteinerių neištekėjo“, – teigė D.Ringis.

Trečiadienio rytą Laivų krovos akcinėje bendrovėje „Klaipėdos Smeltės“ vyko susirinkimas, kuriame aiškintasi, kaip nutiko incidentas, kas buvo jūriniuose konteineriuose ir ar krovinys nukentėjo.

Kaip 15min informavo bendrovės rinkodaros direktorius Eduardas Galuškinas, iškraunant konteinerius iš laivo „Fiona“ du kroviniai su importuotu kroviniu sukrito į marias.

„Įvykis nesukėlė grėsmės laivo komandos narių ar terminalo darbuotojų sveikatai ir gyvybei, laivas neapgadintas, žalos aplinkai nepadaryta. Vadovaujant Saugios laivybos administracijai operatyviai imtasi visų reikiamų priemonių, kad nebūtų sukelta grėsmė laivybai uosto kanale, abu konteineriai sėkmingai ištraukti iš vandens“, – tvirtino E.Galuškinas.

Konteineriais gabentas nepavojingas generalinis krovinys, tačiau „Klaipėdos Smeltės“ klientams pageidaujant jų pavadinimai bei krovinio specifikacija neatskleidžiama.

Įvykio aplinkybės bei galima žala kroviniui tiriamos dalyvaujant nepriklausomiems ekspertams bei draudimo bendrovės atstovams.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:56
01:25
06:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min