Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 03, 21:50

Klaipėdos uoste lankėsi Brazilijos ambasadorius

Klaipėdos uostas, ieškodamas naujų rinkų ir stengdamasis didinti krovinių srautus iš esamų prekybinių partnerių, šiandien priėmė Brazilijos ambasadorių JE Rodrigʼą de Azeredo Santosʼą. Nuo 2020-ųjų pabaigos Kopenhagoje, Danijoje, reziduojantis Brazilijos ambasadorius supažindintas su Klaipėdos jūrų uosto vystymo kryptimis, vykdomais ir planuojamais projektais.
Klaipėdos uostas
Klaipėdos uostas / Klaipėdos uosto direkcijos nuotr.

Tikimasi, kad ambasadoriaus vizitas bus naudingas skleisti informaciją apie Klaipėdos jūrų uostą, jo pasirengimą ir potencialą didinti Brazilijos krovinių srautą.

Brazilija – didžiausia ir daugiausiai gyventojų turinti valstybė Pietų Amerikos žemyne. Brazilijos krovinių srautas per Klaipėdos uostą pastaruosius 5 metus nuolat auga, 2021 m. jis siekė beveik 3 mln. tonų. Tai daugiausia birios ir pakuotos trąšos. Brazilija – 4-a pagal užjūrio krovinius šalis.

Rodrigʼas de Azeredo Santosʼas yra devintas Brazilijos ambasadorius, akredituotas Lietuvai. Jam šis vizitas Klaipėdos uoste – pirmas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min