Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 3d. 13:35

Klaipėdos uoste – papildomos priemonės dėl galimų koronoviruso atvejų

Klaipėda
J. Andriejauskaitės / 15min nuotr. / Klaipėda

Pasaulyje fiksuojant vis naujus klastingo koronaviruso atvejus, Klaipėdos jūrų uosto tarnybos aprūpintos papildomomis priemonėmis, darbuotojai yra papildomai supažindinti su būtinais veiksmais esant biologinės kilmės ekstremaliems atvejams.

Per metus į Klaipėdos jūrų uostą atplaukia apie 7 000 laivų iš įvairiausių pasaulio valstybių, tad uosto tarnybos turi būti pasirengusios galimiems, su virusu susijusiems ekstremaliems atvejams.

„Reaguodami į situaciją pasaulyje dėl koronaviruso, papildomomis priemonėmis esame aprūpinę uosto locmaninius katerius. Locmanai yra ta grandis, kuri pirma patenka į laivus, atvykusius į Klaipėdą. Taip pat Uosto direkcijos atsakingi darbuotojai yra papildomai supažindinti su ekstremaliųjų situacijų plano dalimi dėl biologinės kilmės ekstremaliųjų įvykių“, – teigia VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Uosto režimo ir technologijų departamento direktorius Egidijus Kuzmarskis.

Neeiliniame ekstremaliųjų operacijų situacijų centro posėdyje aptarti veiksmai, sužinojus apie galimą koronaviruso atvejį į Klaipėdos jūrų uostą atvykstančiame laive. Taip pat Uosto direkcija kreipėsi į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamentą, inicijuodama pasitarimą su atsakingomis institucijomis dėl bendrų veiksmų galimo koronaviruso atveju.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:11
01:50
09:16

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min