Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 20d. 15:20

Klaipėdos valdininkai kyla į kovą už trispalves

Renginio akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Klaipėdoje trispalvių jūros Vasario 16-ąją nebuvo matyti.

Vasario 16-ąją uostamiesčio gatves apvažinėję viešosios tvarkos prižiūrėtojai liko nustebinti: gausybė pastatų savininkų pamiršo išsikelti trispalvę.

Kaip pasakojo Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Kristina Vintilaitė, vėliavas Valstybės atkūrimo dieną buvo pamiršusios ne tik įvairios įmonės, bet ir bankai, kelios valstybinės institucijos.

Pastebėta, kad vėliavas iškelti užmiršo ir daugiabučių gyventojai, ypač gyvenantys naujuose kvartaluose. K.Vintilaitė nusistebėjo, kad kai kuriuose individualių namų rajonuose senų medinių namelių šeimininkai trispalves išsikėlė, naujų pastatų savininkai šventę ignoravo.

Už neiškeltą valstybinę vėliavą gresia arba įspėjimas, arba bauda nuo 10 iki 30 Lt. Valstybės ir savivaldybės įstaigoms bauda – dvigubai didesnė. Valdininkų teigimu, tokios nedidelės baudos menkai paveikia prasižengėlius.

Vasario 16-ąją miestą apžiūrėję valdininkai negalėjo surašyti protokolų, nes ši dieną jiems buvo ne darbo diena.

Nuspręsta, kad Kovo 11-ąją bus prašoma savivaldybės administracijos direktorės priskirti keliems Viešosios tvarkos specialistams šią dieną prie dirbamų. Žada, kad bus atidžiau tikrinama, kiek gyventojų ir įmonių išsikėlė vėliavas. Informaciją apie pažeidėjus žadama viešinti. Tikimasi, kad tokiu būdu pavyks labiau pažaboti prasižengėlius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min