Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 12d. 14:05

Klaipėdos valdžia: administracijos direktore paskirta Judita Simonavičiūtė, vicemerais – Artūras Šulcas ir Vytautas Čepas

J.Simonavičiūtė - naujoji Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorė.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / J.Simonavičiūtė – naujoji Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorė.

Antradienį Klaipėdoje išrinkus septintąjį merą miesto istorijoje – Vytautą Grubliauską – pradėti skirstyti ir aukščiausi postai valdžioje.

Parašais prieš kelias savaites sutvirtinta Klaipėdos koalicija laikėsi savo susitarimo ir į administracijos direktoriaus postą pasiūlė Juditą Simonavičiūtę.

Pasibaigusioje tarybos kadencijoje dirbusi vicemere liberalcentristė patikino, jog niekada nesiveržė į jokius politinius postus, visada įvertindavo galimybes.

„Naujoji miesto taryba nepradeda veikti lygioje vietoje – yra parengtas strateginis planas, kurio turime laikytis, yra koalicinė programa. Neužbaigti struktūriniai pokyčiai Klaipėdos miesto savivaldybėje – juos reikės dar įgyvendinti. Mano pareiga ir bus sustyguoti, kad viskas veiktų sklandžiai“, – teigė J.Simonavičiūtė.

Ji sulaukė klausimų ir kritikos už tai, kad Klaipėdoje vis dar neišrinkti seniūnaičiai. J.Simonavičiūtei iš kitų tarybos narių kliuvo ir už tai, kad neturi sukaupusi didelio populiarumo Klaipėdoje. Ją stoję ginti koalicijos nariai pabrėžė, kad politikei neretai teko priimti nepopuliarius, tačiau reikalingus miestui sprendimus.

J.Simonavičiūtei tapus administracijos direktore į tarybą pateks kitas liberalcentristas – Benediktas Petrauskas.

Klaipėdos vicemerais pasiūlyti liberalas Artūras Šulcas bei socialdemokratas Vytautas Čepas. Dėl pastarojo kandidatūros iškilo politinių nesutarimų – jo nepailaikė kiti Klaipėdos socialdemokratai. Esą V.Čepas veikia be partijos palaikymo. Pats politikas patikino, kad partijos taryba yra įpareigojusi Klaipėdos socialdemokratus veikti kartu su daugumą sudarančiomis partijomis.

Už A.Šulcą balsavo 17 tarybos narių, už V.Čepą – 22. Abu šie kandidatai vicemerų pareigs pradės eiti netrukus, A.Šulcas – nuo balandžio 14 d., V.Čepas – nuo balandžio 22 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min