Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 8d. 14:06

Klaipėdos verslininko ginklas su gėlių vagišiais – humoras

Klaipėdos senamiesčio verslininkas Viktoras Krupskas savaip nusprendė kovoti su augalų vagystėmis.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos senamiesčio verslininkas Viktoras Krupskis savaip nusprendė kovoti su augalų vagystėmis.

Uostamiesčio verslininkas, pavargęs pirkti vis naujus dekoratyvinius medelius, rado naują būdą, kaip kovoti su ilgapirščiais.

Klaipėdos senamiesčio Tiltų gatvėje įsikūrusio grožio salono šeimininkas Viktoras Krupskis pasakojo, kad iš vazonėlio vis išraunami dekoratyviniai medeliai. „Buvome sudėję gėles vazonėliuose – netrukus ir jų neliko“, – pasakojo verslininkas. Verslininko tikinimu, vien šiais metais jis galėjo netekti augalų už 500 lt.

Vieną rytą vazone dar kartą neberadęs dekoratyvinės tujos vyras apsisprendė savaip pamokyti vagišius.

Į tuščią vazoną V.Krupskis su kolegomis įsmeigė informacinį stendą, primenantį iškabintus autostradoje. Stende užrašyta: „Šiame vazone šiais metais pavogta medelių 3, sužalota medelių 2”.

„Nežinau, kiek tai bus veiksminga. Tikiuosi, kad kam nors prabus sąžinė“, – teigė pašnekovas.

„Klaipėdos želdinių“ direktoriaus pavaduotojas Gediminas Valašinas pasakojo, kad gėlėmis susigundo dažniausiai moterys. „Aišku, visokių situacijų pasitaiko, būna ir jaunuolių, ir močiučių,. Kurios paskui neša tas gėles į turgų arba sodina savo sode. Esame sučiupę ir gražiai apsirėdžiusias ponias. Jos išpūtusios akis teigė, kad mieste pasodintos gėlės yra visų ir galima jas rautis“, - pasakojo pašnekovas. Prieš kelerius metus Klaipėdoje buvo sučiuptos kelios garbaus amžiaus moterys miesto skvere rovusios pelargonijas. Vėliau jos prisipažino šias gėles norėjusios parduoti turguje.

„Vagia visokias gėles – ir našlaites, ir pelargonijas. Aišku, labiausiai tas, kurias nesudėtinga išrauti“, - teigė G.Valašinas.

Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Klaipėdos Tiltų gatvėje atsirado atai toks užraaas.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Klaipėdos Tiltų gatvėje atsirado štai toks užrašas.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min