Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 1d. 07:38

Kleboniškio tiltu trečiadienį atidaromas eismas (nuotraukos)

Pasak „Kauno tiltų“ vadovo, tilto remonto darbai turėtų būti baigti iki gegužės 30 dienos. (2009-01-26)
Eriko Ovčarenkos/15min.lt nuotr. / Pasak „Kauno tiltų“ vadovo, tilto remonto darbai turėtų būti baigti iki gegužės 30 dienos. (2009-01-26)

Lietuvos kelių ir tiltų tiesimo bendrovė „Kauno tiltai“, remontuojanti Kauno automagistralės (Kleboniškio) tiltą per Nerį, trečiadienį nuo pat ankstaus ryto pradeda rengtis transporto paleidimui tiltu. Planuojama, kad transportui bus leista tiltu važiuoti apie 10-11 valandą.

Eismas šiuo 1981 metais statytu tiltu, jam nusėdus, buvo uždarytas šių metų sausio 5 dieną. Į reikiamą projektinę padėtį tiltas buvo atstatytas šių metų vasario 5 dieną, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Remonto metu abiejose tilto atramose kovo pradžioje buvo sumontuoti naujieji lankstai ir deformacinės siūlės. Naujieji lankstai pagaminti Vokietijoje pagal naujausias technologijas ir leis tiltui, esant sunkesnei apkrovai, judėti ne tik išilgine kryptimi, bet ir skersine.

Pasak „Kauno tiltų“ techninio direktorius Aldo Rusevičiaus, darbų grafikas buvo labai įtemptas, tačiau pavyko suplanuotus darbus baigti laiku. Jau vykstant transporto judėjimui bus tęsiami kūgių tvirtinimo darbai.

Šalia įgriuvusio tilto esantis kitas tiltas statytas dar 1964 metais, jo projektas parengtas Minsko projektavimo institute „Belgiprodor“. Nors tiltai iš pažiūros analogiški – jų perdangos konstrukcijos skiriasi.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

09:46
06:04
19:27

Esports namai

URBAN˙/

Debiutas
Parašykite atsiliepimą apie 15min