Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 6d. 16:01

Klube nebetelpantis grandiozinis šokių renginys perkeltas į „Akropolį“

"Marko DanceShow Project" akimirkos iš pernai vykusio renginio
Organizatorių nuotr. / „Marko DanceShow Project" akimirkos iš pernai vykusio renginio

Penktadienį Kaunas trumpam taps šokių sostine. Prekybos ir pramogų centre „Kauno Akropolis“ vyks didžiulis renginys „Marko DanceShow Project“.

Pasak vieno iš sumanytojų Mariaus Sitnikovo, tokio renginio idėja gimė prieš trejus ar ketverius metus, kai su kolegomis suprato, kad žmonės, atėję į klubą, dažnai nusivilia ir nepatenkinti išeina namo.

„Norint, kad žmogus vakarėlio metu būtų laimingas, jam reikia duoti tris dalykus: ką nors akims, ką nors ausims ir ką nors įduoti į ranką. „Marko DanceShow Project” išpildys visus šiuos reikalavimus“, – žadėjo M.Sitnikovas. „Kauno Akropolyje“ įrengtoje scenoje varžysis įvairių stilių šokėjai, kuriuos vertins kompetentinga komisija, kurios nariai – šokio profesionalai iš užsienio, bei žiūrovai.

Pirmasis renginys „Marko DanceShow Project“ pernai vyko naktiniame klube „Zepelinus“. Nors jame dalyvavo didžiulis skaičius šokėjų, kuriuos palaikė dar daugiau žiūrovų, anot organizatorių, šiemet šokių konkurse visko bus dar daugiau. Nuo 12 iki 18 val. visiems projekte dalyvaujantiems šokių kolektyvams ir kitiems, besidomintiems naujausiomis šokių tendencijomis, F.U. šokių studijos vadovas Kęstutis Baranauskas organizuos seminarus, kuriuos ves iš Kubos, Vokietijos, Olandijos ir Lenkijos atvykę profesionalūs šokėjai.

Nuo 21 val. prasidės kolektyvų konkursas, po kurio geriausieji namo išsiveš ne tik nugalėtojų taurę, bet ir dovaną – rožinį „Marko DanceShow Project“ automobilį. Renginys tęsis ir po vidurnakčio: tuomet prasidės vakarėlis. Jo metu kūno plastiką ir sugebėjimus puikiai šokti visi norintys galės pademonstruoti ne tik scenoje, bet ir šokių aikštelėse, kurios nusidrieks per visus tris „Akropolio“ aukštus. 

„Mūsų tikslas – išjudinti miestą“, – sakė dar vienas projekto rengėjas Viktoras Jarusevičius. Judėti per naktį kauniečiai ir iš kitų miestų atvykę šokėjai galės lapkričio 6 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min