Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klube „Ramybė“ – juokas pro ašaras

„Šeimos patarėjas“ pasakoja absurdišką situaciją, iš kurios visi herojai bando išeiti nepraradę orumo.
Organizatorių nuotr. / „Šeimos patarėjas“ pasakoja absurdišką situaciją, iš kurios visi herojai bando išeiti nepraradę orumo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kabaretinės komedijos – „Šeimos patarėjas“ ir „Brendžio trims!“ – puiki proga rūpesčių raukšles ištiesinti juoko ašaromis. Tuo bus galima įsitikinti Palangos klube „Ramybė“.

Serbiško humoro meistro Branislavo Nušičiaus komedijos „Šeimos patarėjas“ personažai iš absurdiškos situacijos bando išeiti neprarasdami orumo. Čia šeimyniniai aktorių Aušros Pukelytės ir Alekso Kazanavičiaus, Aldonos Bendoriūtės ir Nerijaus Gadliausko duetai scenoje meistriškai sujungia gyvenimišką ir profesinę patirtį. Juk gyvenime atliekami vaidmenys kritiškose situacijose gali tapti galingais ginklais. Vos keliose miniatiūrose – platus tokių ginklų arsenalas.

Moteriškai laki logika – tai Inos Pukelytės komediją „Brendžio trims!“ vaidinančių aktorių Ievos Zelionkaitės, Birutės Prekevičiūtės ir Miglės Pauliukaitytės sceninis arkliukas. Kad ir kaip toli nuvežtų beribė moteriška fantazija, kažkas joje yra gyvenimiškai logiška. Trečioji bendraklasės santuoka, moteriško patrauklumo paslaptys, „nekalti“ įsimylėjimai ar verslo reikalai – viskas aptariama ir išsprendžiama su geriausiomis draugėmis. Ir pasirodo, kad ne fantazija, o gyvenimas pateikia pačių didžiausių netikėtumų.

Vodevilio žanrą primenantys Teatro klubo spektakliai – tai galimybė pajusti prancūzų ir skandinavų mėgstamo Sriubos teatro atmosferą. Tai klubo ar restorano aplinkoje vaidinamos valandos trukmės komedijos už stalelių jaukiai įsitaisiusiems žiūrovams.

„Šeimos patarėjas“ – trečiadienį, 20 val., o „Brendžio trims!“ – ketvirtadienį, 20 val. 

Komentarai
Temos Juokas, Ramybė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min