Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 20d. 14:35

Klube „Roxy“ – rokas iš Italijos

Šeštadienį Klaipėdoje koncertuos unikalus ansamblis „Bad Love Experience“.
Šeštadienį Klaipėdoje koncertuos unikalus ansamblis „Bad Love Experience“.

Tikrų gitarų ir novatoriško roko oaze šį šeštadienį taps Klaipėdos klubas „Roxy“. Čia naujausią albumą „Rainy Days“ pristatys roko kolektyvas iš Italijos „Bad Love Experience“.

Ne kartą pajūrio publikai pristatęs įvairiausios rūšies alternatyviąją muziką iš skirtingų pasaulio kraštų, šį kartą klubas „Roxy“ ir vėl pateikia gūsį šviežios ir nenuvalkiotos gaivos.

Grupė „Bad Love Experience“ savo veiklą pradėjo kaip trio, kai ją įkūrė dabartinis kolektyvo vokalistas ir gitaristas Valerio Casini, pakvietęs prisijungti bosine gitara grojantį Emmanuel Voliani ir būgnus mušantį Gabriel Bogi. Ketvertu grupė tapo tik pradėjus įrašinėti šį, antrąjį albumą, kai į veiklą įsiliejo klavišininkas Claudio Laucci.

Šis narys grupei suteikė dar daugiau roko stiprybės, kuri patraukė žinomo prodiuserio Justin Perkins ausį, padėjusio įrašyti naująjį albumą. Šiam žmogui yra tekę dirbti su tokiomis grupėmis ir atlikėjais kaip Ben Weasel, Cory Chisel, „The Leftovers“, „The Riverdales“ ir „The Goodnight Loving“.

Paskutiniai taškai derinant albumo kūrinius sudėti Milvokio valstijoje (JAV) esančioje studijoje, kur su jais dirbo garso inžinierius Trevor Sadler, tai pat prikišęs nagus prie tokių dainininkų kaip David Byrne („Talking Heads“) ir Peter Gabriel įrašų.

Šis darbas neabejotinai laikomas itin stipriu. Veiksmažodžio „rock&roll“, praeities pastebėjimų bei didelio žingsnio į priekį junginys. Natūralus ir kietas. Pasiruošęs nusipurtyti visas įmanomas etiketes. Garso išvystymas, kuris atsako už savo pavadinimą. Taip apibūdinamas grupės „Bad Love Experience“ albumas „Rainy Days“.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min