Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 3d. 14:57

Kokios bus šiemet Velykos? I.Šimonytė dar nežino, ar siūlys judėjimo ribojimus šventiniam savaitgaliui

Po mėnesio, balandžio 4 dieną, švęsime Velykas. Kokios jos bus šiemet? Premjerė Ingrida Šimonytė teigė kol kas negalinti pasakyti, ar bus įvesti judėjimo ribojimai šventiniam savaitgaliui. Anot jos, nuo kovo vidurio ketinama ribojimus palikti ar įvesti tik tose savivaldybėse, kur epidemiologinė situacija prasčiausia. O dėl šventinio savaitgalio bus sprendžiama atskirai, atsižvelgiant į sergamumą šalyje.

„Nustatyti judėjimo ribojimai galioja iki kovo 15 dienos. Ar reikės svarstyti judėjimo apribojimus Velykų šventėms, dabar tikrai nesiimu atsakyti, nes labai daug kas priklausys nuo epidemiologinės situacijos tuo metu.

Dabar mes ketiname nuo kovo vidurio pasiūlyti apribojimus, kurie būtų susiję su konkrečios savivaldybės epidemiologine situacija“, – po Vyriausybės posėdžio trečiadienį kalbėjo ministrė pirmininkė.

Jos teigimu, dėl to, kokie ateityje gali būti judėjimo ribojimai, Vyriausybė ketina apsispręsti kitą trečiadienį.

Ji pabrėžė, kad to ekspertų taryba dar nesvarstė, todėl nežinia, ką pasiūlys ekspertai.

Kalbėdama apie trečiadienį priimtus sprendimus dėl karantino atlaisvinimo, kurie neatitinka kiek anksčiau paskelbtam planui, pagal kurį Vyriausybė sutarė priiminėti sprendimus, I.Šimonytė sakė, kad dar pristatydama planą pabrėžė, kad tai nėra „dalykas, kuris iškaltas akmenyje“.

Anot jos, diskutuojant ekspertų taryboje apie kultūros įstaigas pirmadienį, susidėliojo keletas principų: „Kad galime kalbėti apie veiklas lauke, kadangi pavasaris prasidėjo ir žmonės pradėjo daugiau būti lauke, grūstis eilėse prie parduotuvių, kurios atsivėrė.“

I.Šimonytės teigimu, kita mintis buvo, kad galėtų pradėti veikti kultūros įstaigos savivaldybėse, kuriose geresnė epidemiologinė situacija.

Sprendimai dėl to žadami kitą trečiadienį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:00:04
01:26
01:59:13

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min