Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kolpingo kolegijoje prasidėjo Kolpingo savaitės renginiai

Ekonominė laisvė
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Nemokamuose seminaruose nagrinėjamos verslo, ekonomikos, mokesčių ir kitų dalykų temos.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kolpingo kolegijoje Kaune prasidėjo jau tradicine tapusi Kolpingo savaitė. Jos tikslas – suteikti galimybę nemokamai gauti informacijos verslo, teisės, mokesčių, socialiniais, edukologiniais bei kitais klausimais visiems norintiems nemokamuose seminaruose, kuriuos veda Kolpingo kolegijos užsienio universitetų partnerių bei Lietuvos specialistai.

Kovo 22-25 dienomis vyks verslo kūrimo ir organizavimo eksperto-lektoriaus iš St.James universiteto (Škotija) James S. Paterson keturi atskiri seminarai skirti visiems, galvojantiems apie savo verslą. Seminaruose bus kalbama apie idėjų paiešką, rinkas ir rungtyniavimą jose, svajonių komandas, įėjimo į rinką strategijas bei kt. klausimais. Į šiuos 4 verslo seminarus registracija jau baigta, nes vietų nebeliko per kelias dienas nuo programos paskelbimo.

Savaitės metu taip pat vyks apvalaus stalo diskusija „Ar gyvename teisinėje valstybėje“, seminaras „Konfliktų valdymo technikos edukaciniame procese“, kuris skirtas mokytojams, dirbantiems su vyresniųjų klasių moksleiviais ir jų šeimomis. Seminarą „Finansinių mokesčių naujovės“ ves nepriklausomas auditorius ir mokesčių konsultantas Artūras Kapitanovas.

Visi seminarai vyks VšĮ Kolpingo kolegijos patalpose (Raguvos g. 7) ir yra nemokami. Tačiau būtina iš anksto užsiregistruoti, nes vietų skaičius ribotas.

Kolpingo savaitės renginiai pasibaigs kovo 26 d., penktadienį, Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje organizuojama tarptautine moksline-praktine konferencija „Iššūkiai ir socialinė atsakomybė versle šiandien“. Į konferenciją atvyksta garsus Vokietijos verslininkas Hubert Staerker. Jis yra Bavarijos pramonės federacijos bei Bavarijos metalų ir elektros gamintojų asociacijos garbės prezidentas. Taip pat Tėvas Roland Pasensie, kuris yra Pietų Afrikos Kolpingo dvasios vadovas, visos Afrikos generalinis dvasios vadovas, kuris kalbės apie jaunimo bedarbystę ir smulkaus verslo bei mažųjų įmonių vystymąsi Pietų Afrikoje.

Baigiamosios konferencijos metu bus įteikta 40 Kolpingo kolegijos steigėjo stipendijų, kurių vertė – beveik 40 tūkst. litų. Stipendijos skirtos studentams už labai gerus studijų rezultatus, dalis jų yra socialinės ar paskatinamosios, skirtos studentams už aktyvų dalyvavimą Kolpingo kolegijos bei visos Kolpingo bendruomenės veikloje.

Detalią renginių programą galima rasti interneto svetainėje www.kolping.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min