Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Komedija ant 7-o aukšto atbrailos

Klaipėdos dramos teatras.
Klaipėdos dramos teatras.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos dramos teatras kviečia miestiečius į komediją „Septintasis aukštas“. Šis spektaklis premjerinis, jis publikai rodytas vos vieną kartą.

Komedija pastatyta pagal ukrainiečių kilmės dramaturgo, režisieriaus, aktoriaus Morriso Paničiaus pjesę. Tėvynėje Kanadoje, o ir visoje Šiaurės Amerikoje bei Prancūzijoje M.Paničius – garsenybė. Šį aktorių buvo galima išvysti keliuose garsiojo serialo „X failai“ epizoduose.

Per savo karjerą teatre M.Paničius režisavo daugiau nei 80 pastatymų, parašė beveik 30 pjesių. Už kūrinius susižėrė daugelį prestižinių tarptautinių ir Kanados apdovanojimų. Jo pjesės statomos Kanados, JAV, Australijos, Japonijos ir Europos teatruose. Naujausia pjesė „Įsibrovėlis“ dienos šviesą išvydo šiemet.

Tarp žinomiausių kūrėjo darbų yra ir pjesė „Septintasis aukštas“ (1989 m.). Pradėjęs savo dramaturgo karjerą nuo anuomet madingos absurdo teatro stilistikos, vėliau jis sugebėjo savaip transformuoti žiūrovui iki skausmo įprastą ir niekaip nepabostančią situacijų komediją. Autorius suteikė jai juodojo humoro prieskonį. Rezultatas – nebešokiruojanti, o tiesiog kelianti nevalingą juoką komedija.

Kaip tik tokia ir M.Paničiaus komedija „Septintasis aukštas“. Spektaklyje pagrindinis herojus balansuoja ant septintojo aukšto pastato atbrailos ir mąsto apie savižudybę. Prieš žengdamas lemtingą žingsnį į nebūtį, jis norom nenorom priverstas išklausyti ekscentriškas 7-ojo aukšto gyventojų istorijas.

Komedija Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre – šį trečiadienį 18 val. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min