Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Koncerte – sidabro balsai, vario dūdos

2009 metų rudenį, „Jovariečiai“ klausytojus džiugino populiariojoje televizijos laidoje „Talentų ringas“.
Koncertų salės nuotr. / 2009 metų rudenį, „Jovariečiai“ klausytojus džiugino populiariojoje televizijos laidoje „Talentų ringas“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos koncertų salė tęsia savo edukacinę misiją ir penktadienį kviečia į jaunatvišką koncertą „Sidabro balsai ir vario dūdos“.

Koncerte pasirodys Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos jaunių choras bei svečiai iš Vilniaus – vaikų ir jaunimo pučiamųjų orkestras „Jovaras“. Abu kolektyvai atliks žaismingą programą.
Koncerte skambės ištraukos iš Benjamino Britteno kalėdinės siuitos „The Ceramony of Carols“, populiarioji G.D.Weisso „What a Wonderful Word“, taip pat S.Johnsono „Orkestro bugis“, D.Stratfordo „Lengvoji pop siuita“, P.Verhaegeno „Mafija“, R.Giedraičio „Traukinukas“ ir kiti kūriniai.

Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos jaunių choras, kuriam vadovauja mokyklos direktorius Arvydas Girdzijauskas, 2009 metų spalį uostamiestyje vykusiame XVII tarptautiniame S.Šimkaus chorų konkurse laimėjo Mažąjį Gintaro prizą bei vaikų chorų kategorijoje užėmė I vietą. Choras kasmet vyksta į įvairiausius festivalius užsienyje. Jau ne kartą aplankyta Prancūzija, Italija, Rusija, o pernai gegužės mėnesį kolektyvas dalyvavo tarptautiniame chorų festivalyje „London Sangerstevne 2009“.

Koncerte taip pat dainuos Klaipėdos Vydūno vidurinės mokyklos merginų vokalinis ansamblis, vadovaujamas Ingridos Bertulienės. Šis ansamblis 2008-aisiais tapo „Dainų dainelės“ konkurso laureatu, nemažai koncertavo ir netgi pasirodė pritariant Klaipėdos kameriniam orkestrui KKS projekte „Žaismingos muzikos orkestras“. Šįkart vydūniečių chorui ir ansambliui fortepijonu akompanuos Romas Kalvėnas.

Vilniaus vaikų ir jaunimo orkestras „Jovaras“ savo veiklą vysto Vilniaus Žemynos gimnazijoje, juo rūpinasi ir Viešoji įstaiga „Inter bonos bene“.

Šiandien pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais muzikuojančių gabių vaikų kolektyvas yra gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jame groja ne vienas šalies bei tarptautinių konkursų laureatas.

Koncerto pradžia penktadienį – 18 val.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Gimnazija
Parašykite atsiliepimą apie 15min