Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 14d. 21:38

Koncertu klaipėdiečius kvietė būti tolerantiškais (nuotraukos)

Raudonasis kryžius skleidė naudingą informaciją apie ŽIV ir AIDS.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Raudonasis kryžius skleidė naudingą informaciją apie ŽIV ir AIDS.

Uostamiestyje penktadienio vakarą surengta Tolerancijos šventė. Prie burlaivio „Meridianas“ koncertas – socialinė akcija vyko asociacijos „Pozityvus gyvenimas“ iniciatyva. Ši organizacija vienija gyvenančiuosius su ŽIV/AIDS. Klaipėdoje šiuo virusu užsikrėtusių žmonių gyvena daugiausiai Lietuvoje.

Renginyje be atlygio sutiko dalyvauti ir pakviesti atlikėjai, kai kurie iš jų su asociacijos nariais kartu įrašė ir atliko dainas. Vienas jų – Česlovas Gabalis. Ant scenos pasirodė ir grupė „Širdelės", keletą dainų atliko ir renginį vedęs Mino bei kiti atlikėjai ir grupės. Renginį užbaigė didžėjus iš Austrijos.

Šiuo renginiu siekta pakurstyti žmonių toleranciją sergantiems neišgydoma liga. Kaip teigia organizatoriai, norėtųsi, kad tolerancija visuomenėje nebūtų deficitas. Viliamasi, kad tolerancijos virusu pavyko užkrėsti bent jau ne itin gausų į koncertą atvykusių klaipėdiečių būrį.

Renginio metu Raudonojo kryžiaus organizacijos atstovai šventės dalyviams skleidė žinias apie ŽIV ir AIDS. Į koncertą atvykusiems klaipėdiečiams buvo dalijamos skrajutės, su informacine medžiaga, kaip nuo šios ligos apsisaugoti. Dovanoti ir atšvaitai su anglišku užrašu „Aš esu tolerantiškas“, taip pat prezervatyvai, kompaktiniai diskai.

Temos: 2 AIDS ŽIV

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min