Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Koncertų salėje Naujuosius sutikti kvies O.Kolobovaitė

Ona Kolobovaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ona Kolobovaitė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Paskutinę metų dieną su klaipėdiečiais atsisveikins Koncertų salės festivalis „Salve Musica“. Tą vakarą koncerte „Sidabriniam gruodžio pajūry“ grieš Klaipėdos kamerinis orkestras ir jo meno vadovas Mindaugas Bačkus (violončelė), dainuos Ona Kolobovaitė (sopranas). Diriguos Mindaugas Piečaitis, o koncertą ves aktorius Darius Meškauskas.

Klaipėdos koncertų salės direktorė Danutė Žičkuvienė šių metų atradimais pavadino Mindaugą Bačkų ir kamerinio orkestro veiklą. Jau pusmetį jo vairą tvirtai laikantis energingasis meno vadovas taip pat nusiteikęs optimistiškai: „orkestras pasipildė naujais muzikantais, sutvirtėjo kaip kolektyvas. Turime daug darbo ir dėl to labai džiaugiamės.“

Iš tiesų, gruodis orkestrui buvo ypač intensyvus: net dešimt koncertų! Orkestras pristatė tris naujas programas savo salėje, koncertavo Kauno filharmonijoje bei dukart Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

Dirigentui M. Piečaičiui Klaipėdos koncertų salė šiemet tapo puikia kūrybinių idėjų realizavimo vieta. Kūriniu „Catcerto“ Mindaugas čia debiutavo kaip kompozitorius, o su orkestru „muzikuojanti“ katė sulaukė plataus atgarsio netgi pasauliniu mastu. Pats kūrinio autorius užklupusį dėmesį vertina santūriai.

„Į populiarumą žiūriu atsargiai. Tai trumpalaikis reiškinys, kuris šiandien gali tave iškelti į padanges, o rytoj vėl greitai pastatyti ant žemės. Dėmesys ir tavo darbo įvertinimas yra malonus jausmas, tačiau tai nėra lemiamas faktorius“, – sako M.Piečaitis.

Onai Kolobovaitei 2009-ieji tikriausiai įsimins kaip „Triumfo arkos“ metai. Populiaraus konkurso dėka ją pažino ir pamilo visa Lietuva. Klausant skambaus Onutės soprano ir stebint jos pasirodymą scenoje sužavi profesionalumas, estetika ir stiliaus pojūtis, o bendraujant su ja – nuoširdumas, vidinė kultūra ir šypsena. Ji spinduliuoja gerą nuotaiką ir energiją.

„Dainuoju ir vaidinu ne tam, kad vadintų žvaigžde. Viską noriu daryti subtiliai”, – sako talentinga mergina.

Naujametiniame koncerte Ona ne tik dainuos, bet ir gros.

Koncerto pradžia – 18 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min